Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

menndy

ja som po 3,4 tyzdnoch nohy zacala cvicit a potom pomaly postupne s mensimi vahami biceps rameno a tak postupne co sa mi dalo nemohla som si dovolit byt off 3 mesiace.Brucho ma pustilo myslim brusaky a tak az po 2 mesiacoch tusim alebo tak nejako ale ansla som si vzdy cvik co mi islo ahlavne opatrne som cvicila .Chrbat az nakoniec som zacala nakolko tam musia pri kladkach ist ruky hore a to som sa velmi bala a prsia som prestala uplne cvicit ale uz cvicim aj tie a nevidim ziadny rozdiel v nicom.

M.i.r.u.s6

ahojte baby ale to leti dnes su to 2mes:)) ajajaj tk to ale ozaj uteka tak este mes cca a snad uz budu take ako maju byt:)
inak vsetko co ste dali new foto peknucke ich mate:)

queen

Pipaa
Po prvej opke som brala Wobenzym a teraz beriem homeopatika.
Som zvedava ako to vyzera pod leukoplastami,ale zatiaľ som spokojná, myslím že ich nemám opuchnute, zda sa že je to bez modrin :-)
Prve som mala opuchnute, asi po týždni mi aj zakrvacali a jedna jazva sa nepekne zahojila...

angie77

pipaaa

som pozerala zloženie wobenzymu a musela by si zjest 30-40 tabliet denne aby to malo účinnost a je fakt drahý...takže baby radšej si zožente enzými zo zahraničia, ak sa vám dá, ja som mala v 4 tabletách denne to čo má wobenzým v 30-tich a za cenu 25 eur som mala dávku na 3 mesiace a wobenzym za 100 eur má dávku na 20 dní ked som to vyrátala

pipaaa

angie77

Ved to, akurat som si ho hladala na nete, ved to je hrozna palka :( asi to radsej necham tak a nech sa to same zahoji...a co sa tyka tvaru, citala som ze aj pol roka po opke sa prsia menia, ale pri niektorych kockach sa mi zda ako keby ich mali od zaciatku rovnake..mate s tym niektora skusenosti?

angie77

pipaaa

ja som brala po opke enzymy zo zahraničia, len sa to inak volá a je to trošku silnejšie než náš wobenzym, ale pracuje to na rovnakom princípe..ak nemáš šancu zohnat silnejšie enzýmy ako wobenzým lepšie ako nič..kludne to užívaj, pomôže ti to dat telíčko po opke dokopy...enzýmy majú strašne vela pozitívnych účinkov, nielen na opuchy ale na milion dalších vecí, nič s nimi neskazíš...ja som ich brala vkuse tri mesiase od 4 dňa po opke a napravilo sa mi niekolko zdravotných problémov ktoré som mala...len treba rátat s tým, že náš wobenzym je zbytočne drahý a slabší než iné

pipaaa

Ahojte baby, mate niektora skusenosti s wobenzynom?? strasne som opuchnuta, hlavne hore prsny sval, som z toho nestastna, robi mi to nepekny tvar, a bojim sa ze mi to tak ostane, uz panikarim :/

v girl

lilabmw
velmi sa mi pacia.ja som porovnavala tvoju pusinu s mojou,,ja potrebujem viac ja mam hornu peru len taku uzku ciarku ..ty si uz krasavica riadna :)

lucus
nadherne prska,,velmi sa mi paci Siskova robota.4 kocky z okolia su spokojne a aj tvoje su krasne,,a to sa este budu menit! vies ake kozeny paradne to budu! :) ;-)

question

baby na komplet vsetky co ste popridavali nove fotky, fakt krasne... a vsetky take velkeeeee:)
aj sa Vam pomenila konfekcna velkost???