Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

ahojte baby,

mám 2 týždne pred opkou a chcem sa opýtat: zakázali niektorej z vás gelove nechty pred operáciou??? som to počula už od nejednej baby, že jej doktor kázal nechty zhodit...ale osobne sa mi to zdá hlúposť...ale tak radšej sa opýtam :) díky

Kim

Lilus,

oops prepac, ta moja skleroza:D, vlastne si to tu spominala davnejsie, ze budes v PK:)

tak to sa jej podarilo, ja som bola u nej sice nie na pery,
ale ta jej vlastna pusina to je katastrofa:))) uuuplny duck face

dobru nocku moja

lilabmw

kim

nie Dr.Pallova ja som s nou spokojna aj ked sa mozno niektore stazuju ja nemozem pol slova povedat ale je pravda ze ja som uz svoje mala dost velke takze len trosicku mi to tak pozdvihlo hornu a dakujem :-*

queen

V girl
Ďakujem pekne :-)

Ivet
Nie nemam, sama som bola milo prekvapena, ked som sa rozbalila :-) a teraz sa budem uz len modlit, aby to tak aj ostalo.
Doktorko ma praveze upozorňoval, že tam je mierna asimetria a že s ňou treba počítať aj po opke. Ja som to nechcela posúvať, to bolo asi niečo okolo 1 cm ...

lilabmw

vgirl

ano len 1 ml ale tak ja som mala svoje plne mne to len podciarklo a do hornej mi len dala a uplne minimum do bokov ja som max.spokojna niesom ziadna kacica prirodzene to je.