Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

pipaaa

na boku môžeš začat ležať po 4 týžňoch ak ťa pustí...inak gratulujem k prsíčkam a prajem rýchle zotavenie :)

pipaaa

anonym76

dakujem :-) mirus6 sem posielala link teraz nedavno...som na mobile tak sa mi to zle pozera..skus pohladat...budem aj ja a ked tak to som sem hodim

anonym_76

pipaaa
ahoj, aku velkost implosov mas?kukla som do galerky, mame podobne prsia pred, preto sa pytam..ja este len cakam na opku..

Majuskaa

pipaaa
Toto presne neviem po kolko ale tych 6 tyzdnov asi urcite nie. teda ak to tak nieje nech ma baby opravia ale si myslim ze kym to nieje ako tak vrastene asi by sa nemalo.. mozno aj viac ako tych 6 tyzdnov..

Ta masaz je super napad ale pri tom sa lezi na bruchu tak to si este pockame..

pipaaa

majuskaa

no obcas si posedim..aj spavam v polosede ale uz ma vsetko boli...uz ani neviem zaspat...a kedy asi sa da u lezat na boku?
ja si po tomto vsetko asi zaplatim nejaku poriadnu masaz :-D

Majuskaa

pipaaa
Mne na chrbat pomahalo prve dni to ze ja som si za noc aj 10krat sadla a chvilku som podriemkavala posediacky s podopretou hlavou :) a potom som si zasa lahla... Ale uz je to v pohode

pipaaa

nela7

zatial som spokojna, boli strasne zlati vsetci..mozno ta strava trosku:-D ale necakala som ani ze dostanem gordon blue, ale aj tak som nechcela jest nic, nemala som chut:-D akurat priatel co bol so mnou sa moc nenajedol ale tak on je jedak :-D

aj vas tak neznesitelne boli chrbat???? ja mam niekedy pocit ze to je horsia bolest ako prsia..krk a ramena..plakat sa mi chce..a je normalne ze rano po prebudeni tak strasne boli s pocitom ako keby som cela ztvrdla?