Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Queen

Ake homeopatika? Ak sa mozem spytat? A na co su dobre?
Dakujem za odpoved, to ma dost zaujima.. ci to neboli.. lebo ja chodim dost casto a neradw by som vzdy pri tom plakala od bolesti..;)))))

A co ste si brali na kliniku? Ja tam mam napisane nejaku koselu na gombiky.. to ako kde mam kupit?

queen

Bibi
Ja užívam homeopatika aj pred aj po operácii.
No a odpoved na druhu otázku ... úplne normálne, bola som az doma a dociahla som :-DD

bibi13

Brali ste niektora nejake lieky na lepsie hojenie ran atd? Ten wobenzyn ci ako sa to vola?? Pomohlo to?? Baby sorry za otazku, ale po opke to bolo ako na wc po velkej?

Nela7

pipaaa

gartulujem a prajem skore uzdravenie :-)...ja uz som ti pisala, som na teba myslela ked som tam bola vcera na stehoch :-)

nanka

menndy,

ano u cervena je to tak, ze mesiac pred opkou im mas potvrdit, ze sa opky zucastnis :) davali nam take papiere urcite ich aj ty mas, co treba urobit mesiac pred opkou...potvrdit termin, zacat vybavovat predoperacne, tyzden pred opkou zacat brat ascorutin....atd atd.