Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Lucus
sranda ako ma každý ten lekár iné pravidlá ... ja som sa mohla po týždni umyť . Som rada že to tak dobre znášaš :-) Už si si ich videla ???

pipaaa

ahojte, uz som doma...vcera som sa neozvala ale nebola som schopna, vcera strasne bolesti, stale sa mi tocila hlava, na wc som zasla na 6 krat :-D ale dnes je to lepsie uz, aj sa sama postavim, aj ked to trva trosku dlhsie...prska su opuchnute moc som si ich nevidela este bo je to utrpenie tu podprdu zapinat naspat :-D pockam si ked odpuchnu :-P

menndy

No ja idem k cervenovi, som v zahranici teraz cize nemaju moje cislo... Tak preto sa pytam ale asi radsej zavolam...

queen

Mendy
Od Mladeka mi volali den pred operáciou či to plati, takze si to oni overovali ale tak to snáď všade si overuju. Mesiac dopredu je zbytočne skoro.

menndy

Ahojte kocky,
Ja uz odpocitavam dni do opky ale stale su to este dva mesiace :( inac chcela by som sa vas spytat... Treba nejaky mesiac pred opkou zavolat ze to plati ?? Alebo ako to je ? Dakujem

olivka21

Nela
Ja som uz skooro dva meiace po opke. Nam doki cerven kaze pi troch tyzdnoch uz normal podprdu. Dakujem,mam ich este trochu vysoko,idem akurat poslat nove foto do galerky

olivka21

Nela
Ja som uz skooro dva meiace po opke. Nam doki cerven kaze pi troch tyzdnoch uz normal podprdu. Dakujem,mam ich este trochu vysoko,idem akurat poslat nove foto do galerky

Nela7

olivka21

tak hey ale nikdy nevies, ja by som uz aj sla niekam no bojim sa riskovat...tebe lekar po akej dlhej dobe dovolil nosit aj normalnu podprdu??...inak mas ich fakt krasne spravene??kolko si po?5 tyzdnov ci?