Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

stember

Nela
Hej dostala som skoro len ja som mala termin opky na 13.4. A vtedy to bolo aj tak vyratane ze v strede cyklu len potom mi volali ze niekto vypadol ci nrchcem ist skor no a ja som chcela to mat cim skor za sebou....
Maly bude mat v juni 2 rocky...ale tak sme na seba zvyknuti ze chyba mi tu velmi....a ty mas baby ???

Nela7

stember

no ten pocit skafandru mam aj ja...vobec sa necitim v tej podprde dobre, ale co uz, 3 uz mam za sebou a este dalsie 3 tyzdne vydrzim dako...potom na spanie mi nevadi, ale cez den sa v nej citim taka nesvoja...ale ono je to hlavne tym ze nemam co nosit oblecene, teraz do rpace chodim ako truba stale v mikinach a rolakoch :-( ...fuha to si dostala dost skoro po opke menzes, mne vravel ze opka by mala byt v strede cyklu aj kvoli potom dalsej liecbe atd. ...ale neboj ono do piatku ti bude lepsie ohodne, kolko ma maly rokov??...diky ja viem mna to tiez vzdy potesilo ked mi tu baby napisali nieco povzbudive :-))

Nela7

kosta123

no haluz, kolko mas rokov??mozno sa aj pozname ja som chodila do PB na strednu :D ...hey ja som najprv chcela ist len ku Ocenasovi, ale hlavne nie do PU lebo tam robia 3 moje zname, nechcela som aby sa o mne po Púchove rozkriklo ze mam siliony, tak som chela ist ku Oceasovi do BB ale potom som vystrachala Levice, a neboli tam velke cakacky, tak ze idem tam, no pred opkou som sa dozvedela ze s nimi rozviazal prac. pomer, mna skoro drblo, mala som strach ist ku inemu doktorovi, ale kedze som ich moc chcela, a kvoli skole by som uz neskvor nemohla ist, jedine az na jesen a chcela som ich samozrejme na leto, tak som si povedala idem do toho aj tak a nebanujem ze som sla inde...

Nela7

angie77

ha ha ha, ja si teraz inak vazim sprchu, ked som sa ten prvy tyzden nemohla vobec osprchovat hore, tak so mala ine nervy! ...no ono sa ti to povie, tie prsia sa ani nedaju nesledovat, vsak ked tolko boleli, svinuchy!

Nela7

ewel007

evelik si nas pekne schladila :D ale nie, vies mne sa zatial moja velkost pozdava, len trosku tvar dolu, vies mam take akesi spicaky trosku, ale uz samizda formuju...pocuj ty si mala Cecko pri tych 500vkach??...hm, ja D nejako moc netuzim mat, moj ciel boli Cecka tak uvidime...no iak to je pravda s tym fotenim, mne staci ked si preklikam fotky v pc a hned som taka spokojna! :D ...tak to som rada ze uz neplanujes reopku :-))si pamatam ako si tu vymyslala hed po opke ze ti dali ine implose nez si chcela, ani nevies ako ma potom potesilo ze si nakoniec spokojna! :D kolko presne si uz po?

stember

Nela 7
Ahoj dnes to este boli..este som do toho dostala aj svoje dni tak som cela ubolena...ale v noci som pospala...len ta podprda fest tlaci...ako keby som bola v skafandri.
Inac si zlata...vies ono to dost psychicky pomoze ked napises co ma najblizsie dni caka.
A ty uz nemas tu pooperacnu podprdu???
Najhorsie je ze uz v piatok pride maly a ja sa neviem este ani o seba postarat....

Nela7

angie77

diky za radu :-)) a prosim ta od kolkeho tyzdna ste mali ten liotok gel odporuceny??...lebo men doktor nic nepovedal, ale zajtra idem na kontrolu a zvyse stehy, mam presne 3 tyzdne tak som zvedava ci mi ho on odporuci...alebo sa ho nan aj spytam!...hmm, neboj to viem ze tak jemne :-) ziadne extra masaze...

Nela7

M.i.r.u.s6 & lilabmw

baby ono je to s tymi chlapmi take cudne...ja si tiez myslim ze je malo chlapov ktorim sa nepacia velke kozy...no po pravde ja som sa este nestretla s nikym co by povedal ze tie mini moje su skarede...mozno to bolo vzdy zo slusnosti ja neviem :D aj terajsi priatel, mi tiez naramne vravel ze nemusim, vraj mi to netreba, ale svinucha teraz je vidno ze sa mu vacsie pacia :D...ale co som tak usudila aj od kamosov alebo co maju baby frajerov, manzelov tak z malych niesu uneseny ale asi radsej male ako velke ovisaky, teraz sa dufam nedotknem ziadnej kocky co ma alebo mala po detoch take prsia, ved za toziadna nemzeme ake mame prsia... ale casto krat som pocula v parti hodnotenie na peknu prsatu babu "ty vole ta ma ale kozy" a druhy na to "ale vies co to bude za par rokov?sadne na hajzel a kozy na kolenach" :D alebo "zo zadu jako modelka a z predu ako polovnicky pes" a podobne :-)) ako ono to je vtipne na jednu stranu ale na druhu blbe, a dost, lebo ziadna za to nemoze co ma v podprde...takze asi tak, podla mna sa kazdemu pacia pekne, plne prsia, len niektori su na mega kozi a inym stacia Cecka...ale vsak to je jedno, kvoli chlapom sa menit!??...neviem ako vy ale ja som bola na opke kvoli sebe a svojmu dobremu pocitu!

Nela7

M.i.r.u.s6

nic si z toho nerob, to iste aj ja...ja tiez musim najskvor zhodit a potom to uz bude ok, ak sa nezlajdacim a budem sa udrziavat...

Nela7

lilabmw

:-)) tiez planujes decka az okolo 30siatky? :D lebo ja tiez skvor asi nie...hmm, ja mam zase sirsi hrudnik a som skvor taka hruska, vies boky siroke aj nejake rici len cici mi chybali :D ...ved uvidim ako to bude po tom roku

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.