Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

stember

rado sa stalo :-)) dufam, ze to aj tebe pomoze! ...vies co ja som sa citila ako zbity pes prvych 5 dni...ono ten 1, 2, 3 boli uplne najhorsie a potom uz trosku lepsie ten 4, 5 a po piatom dni sa to uz vyrazne lepsilo...ja ked som sla po tyzdni na kontrolu uz mi bolo ohodne lepsie...no ja ja som mala taky pocit ze sa mi tazko dycha, vies ten tlak na prsiach a ta podprda ma tiez tlacila na niektorych miestach...drzim palce neboj nic ono to uz bude len lepsie, horsie to uz nebude! :D ...inak ako ti je dnes??citis zlepsenie??

cicimici

angie77

moja zlata nemohla som sa zdrzat pri tychto tvojich poslednych foto a skladam klobuk pre tebou ty si riadna kost..sa mi nechce verit tvoj vek..a to ako nemyslim ze si uz stara abo co kdeze a nepovedala by so tolko urcite..teeeeda tvoj manzelik musi byt na teba hrdy si jeho poriadna ozdoba a este aj velmi rozumna a laskava..fakt moja - dokonolast sama..nemam slov si supa a dufam ze aj ja tak budem vyzerat..som ukazala aj mojmu chlapovi a schvalne som sa ho spytala kolko by ti tipol?.a vies co povedal ? 18-19 a on sa teda zvykne trafit..takzeeee neviem ako to robis ale robis to dobre ;) asi aj ja zacnem s tym kokosakom :)))))drzkaj sa

rita149

Sandrine7

Odkial mad tie biele plavocky ak to nie je tajomstvo :-)
Gatusky sa mi zdajú z hm z tým zlatym zipsom,ci?
A ten vrch je odkiaľ? Prsicka super :-) som rada ze nás je tu viac z menším implantatom pri tým 500-600ml :-)

bibi13

Caute babulky. Tak nakoniec zajtra mam tu konzultaciu. Je mi nejako divne, ked pojdem hned oo pohrebe, ale mohli by ma objednt az 4.4. a to zase ja nemozem a kedze
mam uz ten termin, tak musim ist tak, aby som to mohla keby nieco zrusit. Zajtra o piatej to mam, tak dam potom vediet. Vsak nie som nejakw bezcitna krava, ze idem hned po pohrebe na nejaku konzultaciu?

queen

Angie77
Tak, tak ešte sú zabalene, len zvrchu nakukam a aj sa bojim rozbalit, či ich tam znovu napracem :-)) 2.4. idem na stehy.

All
Dávali ste si dole podprdy pred vyberanim stehov ?

so.nickaa

Prepac ze odpisujem az teraz, ale troska som sa rozsupla v Auparku:) Dakujem za dlhu odpoved ja som len rada ze si mi odpisala:) Tak ja by som tu opku brala tak koncom maja zaciatkom juna lebo mne sa skola konci v maji a pocitam ze do konca maja budem mat finitto. Skusim ho nejako spracovat ale ked sa pozrem na to realne, asi si budem musiet pockat a v lete v horucavach byt v kazajke:D Ale co by sme neurobili pre pekne kozy?:)
To, ze na leto dava zlavu som nevedela, ale tak aspon nejaka cena utechy:)
Ja by som chcela mat take prsia na styl ako tu ma sandrine7 mozno o troska vacsie. Rozmyslala som ze takych 350-390 by nebolo zle:D tak neviem..zatial som si z galerky vela nepozrela, myslim ze pred konzultackou si to seriozne cele omrknem..lebo ja mam take dost povednute prsia a to som este nekojila, dost sa za ne hanbim:((

TARA_

angie77
kocka si, veru treba aj take oblecene nafotit :) Este nemam ani jedny plavky kupene prave, len stare vytahujem :)