Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

M.i.r.u.s6

áááá dobre sa mám, ty sa pochvál čo nové s prsíčkami?
dnes som si kúpila takú super tigrovanú podprsenku v HM a 75D malá, skoro som odpadla a to vôbec nevystužená, taká hldká, nakoniec mi sadla 80D a ja už neviem čo si o tom mysliet...mala som mat košík plné B a ja košík 75C už vôbec nedám, nieže mám v nich natlačené prsia ale mne sú že úplne malé neoblečiem ich...plavky mi sedeli na košíky v HM velkost 44 tak som si ich ani nezobrala preboha.....ale ved ja som štíhla nemôžem mat takú velkost...

lucus

lilabmw
ahoj lilka no dakujem aj ja som prekvapena že su až take :)vo štvrtok idem na kontrolu a stehy mi vyberie až na druhy tyžden.len ma strašne svrbia jazvy

M.i.r.u.s6

angie77
ajoj moja tak nie nadarmo sa len na take zameriavam ale mam kupene aj jedne balerinky ale ci aj si ich obujem:))
od mala mam rada opatky nejak to uz je mojou sucastou
ako sa mas

M.i.r.u.s6

ilabmw
no tak dik dik verim ze nejak to C bude lebo pruser:))jaj to este aj teraz su ouchnute?,ja mam 30ho 2mes tak sa uvidi co a ako
ked si tak spomeniem tak dok mi vravel ze mala by som mat 91 tak snad aspon take ostanu
ani ja som nemala meter minule som kupila:)

lilabmw

lucuska

ejha zatial vyzeraju krasne a velko v podprdke som zvedava moc ked hodis fotecky bez.Stehy mas vyberatelne ci vstrebatelne?kedy mas kontrolu?

lilabmw

miruska

no este ti odpuchnu podla mna kolko si po opke?mne sa stratila opuch ze uplne do 3 mesiacov az a vtedy tak odpuchli a zacali sa usadzat pekne.Nechcem ta strasit len aby si nebola sklamana potom.Take Ccko by to ale mohlo byt no ved uvidis.CO vidim tak hore ich mas este trochu opuchnute to chce cas ale mas ich uz teraz krasne to musim uznat tak uz len si pockaj ako sa ti pekne dogulatia este a dotvaruju :-)Nemozem si zmerat teraz obvod respektive cez lebo nemam meter doma .