Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

nelka

neviem či ti už niekto odpovedal, áno ten lioton sme my od Očenáša mali doporučený a naozaj ním tie prska zmäkli..masírovanie rozumej nie že si ich budeš miagat a mačkat nebodaj stískať :)) ale len tak jemne ten lioton vtrieš takými krúživými pohybmi po okrajoch implantátu a na to miesto hore na svale, nič viac :)

Iveta84

Baby :) pozeram konecne tie vase prsia a teda nemozem sa vynadivat :)))) riadne zmeny v podprsenkach :) ja som sa ale asi utvrdila ze pojdem iba do 310ml... Chcela som 350. Len teda ked sa pozriete na moje, cista katastrofa :( asi niktora take ste nemala na zaciatku... Ja chcem plne B mi bude stacit. Ste niektora ktora mate 310? Aby som videla cca ako to je?

M.i.r.u.s6

ewel
dkk moja ako ja som tak ci tak uz teraz spokojna len vravim ak by tie 2cm napr angie ma tak navnadila mala 92 a teraz 94:)) ako supis :) no ale aj 91 co mam teraz nie je zle:)
jaj tak len sa cvakni aby sme aj my mohli okukuat:))

Elissa

zoe23

ahoj, drzim Ti palce, aby tie dni do opky rychlo presli :-) Ani sa nenazdas a uz bude den D :-)) Ja som tiez rozmyslala aj nad Mladekom, aspon co sa konzultacie tyka, ale nakoniec som sa rozhodla, ze nebudem vymyslat a pojdem k Cervenovi. Trska na mna velmi dobre zaposobil, to je pravda, mam to aj po ruke, nakolko som z BA, ale istota je istota :-) Sestricka z Novamedu bola velmi zlata, povedala, ze maju velmi velke cakacky, ze ci mi to nevadi, ale spravila mi sluzbicku a dala si ku mne vykricnik, pokial by sa nieco uvolnilo, zavola mi. Ale tak ja tam kazdy tyzden volam, ze keby nahodou hihi :-)) Takze nam ostava len cakat, a to by som najradsej "sla pod noz" uz zajtra, keby to bolo mozne :-D

ewel007

Mirus Nela

Baby to akokeby zvacsenie ( mysla sa ked povoli sval a vystupi implos) nemusi byt u kazdej viditelne,pretoze ja som nosila po opke po mesiaci 80D a po styroch 75C niekedy D a takto zostalo do reopky,cize cca 6 mesiacou,ja len aby ste neboli sklamn :-) inak najlepsi trik ako angie pisla ;-) ked pozerate na svoje nove cici dajte si pred zrkadlo aj foto pred opkou,je to parada :-)
Ja som dnes konecne kupila dve podprdy 80D v NY a jednu 80DD Trimmings,ale hladala som ako blazon :-))
Musim cvaknut a poslat zajacikovi,i ked teraz su take ze sa dost formuju,take vseliake a hlvne uz odpuchli,ale reopku neplanujem chi chi :-))))

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano nem je zle trocha pocvicit na urdzanie ale mne trwba este zhodit a tak sa udrziavat?/ no ale aj to sa snad urovna

lilabmw
moja su aj chlapi ktorym sa pacia male je to fajn ked su aj pekne ale vkom je to des aspon to je moj nazor:)
inak aj tebe ked sa usadili zvacsil sa ti objem ci to nie je pravidlo

lilabmw

Nela
ja mam 27 no tak pomaly k tej 30 idem ale isto a ze to uz aj citim :-)To sa ti zda ze su väcsie je fakt ze ja mam objem vsade preto sa ti mozno zdaju väcsie ty mas zase viac objedmu dolu ja mam len 5,1 tusim projekciu len a mam aj uzky hrudnik zevraj ale aj som sportovej postavy takze sa mi k mojej postave zdaju male .Priatel stale hovori ze su krasne ze nemusim si davat väcsie ale aj tak viem ze by neprotestoval viem ze sa mu pacia väcsie prsia i ked si na nich nezaklada ...maloktoremu sa nepacia velke si myslim..neviem