Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

pipaaa

question

dakujem :) pozerala som to v tej tabulke ale aj tak tomu moc nerozumiem :D uvidime ako to bude na mne vyzerat

pipaaa

nela7

no radsej to poctivo vylezat ako keby mali nastat komplikacie..neboj ja mam tiez nervy, pretoze 4-5 krat do tyzdna chodim do fitka, a bojim sa co to so mnou spravi...uz ako tak som sa dostavala do formy a teraz to bude vsetko fuc :D no nevadi to vsetko dobehneme do leta nie? :D

question

pipaa

ak mas mentory stredny profil-medium high , moderate plus projection anatomy, tak su to rozmery: 12cm, 11,3 a projekcia 5,1..

Nela7

pipaaa

no mne prvy tyzden nebola veru moc obtiahnuta, ale teraz uz je, ono ja som mala take tie prsia viac spicate cize viacej hore a teraz uz ich mam dolu trosku gulatsie takze uz mi je dobra...ano tu ciernu som si kupila po tyzdni tam, ale ta sa naozaj tazko maskuje, lebo ma ramienka na suche zipsy take velke...mne to tam neni vidno ale niektorym babam na foto to uvidis ked mrknes albumy...moja mne uz neni rady!...nechcem to zakriknut, ale fakt uz skoro ani necitim ze mam robene prsia, a uz neviem co od dobroty...ked sme si tu pisali s babami o tom cviceni zacala som uvazovat ze skusim aspon bicyklovat na stacionarnom, tak ze sa nebudem rukami opierat alebo neviem co...skratka mi je uz dobre a tym ze som bola zvyknuta byt stael v pohybe, teraz ma slak trafuje! :/...ruky uz mozem dvihat uplne, len sa snazim ich dvihat co najmenej aby som si nahodou neublizila, tazke veci nedviham radsej...a akurat ze mam dost tvrde prsia inak som ok :-)) ...ja som fakt prve dni neratala ze budem takto dobre na tom po chvili...ano v stredu mam presne 3 tyzdne...

pipaaa

nela7

lebo ta telova nevyzera byt nejaka obtiahnuta a pevna, ci to sa mi zda tym lesklym povrchom asi...a tu ciernu si kupila tam?? bo by som chcela asi dve radsej... a inak ako sa citis? uz mas skoro tri tyzdne vsak?

Nela7

pipaaa

330cc a 330ml bym alo byt to iste...a dostala som tu telovu najskvor a potom ked som bola po tyzdni, tak som si kupila tu druhu, povodne som chcela taku ako je ta telova ale v ciernom, no uz nebola v mojom cisle, tak som zobrala aj tuto, na doma a na spanie to staci, von ju nenosim, lebo sa mi tazko maskuje, ta telova je lahsie zamaskovatelna...ale v tej ciernej ze budem moct vraj chodit aj behavat, tak aj preto som si ju brala...

queen

Tak som sa fajne zosupla v posteli, že tu asi teraz budem vykotena do 17:00 ... Vrrr, nervy mám z tejto bezmocnosti.