Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

M.i.r.u.s6

no nasla som akesi tabulky, link je:
www.mentorwwllc.com

a ak som to spravne nasla tak ma fakt projekciu 5,1 ...angie77 mi to tu suprovo vysvelila vtedy ale netrufam si tu tak machrovat...

pipaaa

baby ja som teraz zmatena :(
lebo ked som tam volala tak som to s doktorom riesila, a teraz neviem ci mi to vravel na tych 375ml alebo na tieto...fakt neviem :/ v hlave som mala tolko otazok a myslienok

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ale nie je si ista myslim ze take na 330 je podla mna velka nemyslis?? alebo mozno ani nie nem viem

angie77
moja ty si v tom zbehla 330 anat mentor aka je tam projekcia??inak ahoj moja

Nela7

M.i.r.u.s6

no pekne...pri mne tam akoby uz stresovali, lebo mne to vkuse pipalo az potom cosi ze uz je dobre...tak to asi fakt bola pravda, brrr

Nela7

pipaaa

ja som tiez bola uz v koncoch, kupila som si u cinana take babkovske :/ a odvtedy som ho ani raz nemala na sebe...ale ked uz som bola v kococh som si chcela zobrat falnelovu koselu na gombiky a pyzamove gate :D ...keby nenajdem hento pyzamo idem tam tak! :D