Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

pipaaa

no ja meriam 161 a vazim 52kg..no ja neviem, zas mam nervy ze ci neist do tych 375ml :D ale nebudem uz vymyslat..na a po detoch pojdem do vacsich :P
jazyk rychlo zarasta, aj za jeden den moze..no uvidime teda ked sa preberem, ked sa bude dat, hned si tam nausnicku dam :)

nely, a dali ti aj tie pancuchy ked ta sli operovat?

pipaaa

nela7

inak som pozerala nove foto, podla mna sa ti uz krasne usadzaju, aj v tych plavkach super :) ta prva fotka podla mna to bolo zo zleho uhlu fotene

mirus

mas ich take akurat, taku velkost by som prijala :)

este dnes sa mi snival sen, ze som bola po operacii a ze som nemala ziaden rozdiel a plakala som ze kopec penazi vyhodenych a efekt ziaden :D

Nela7

pipaaa

z BA to mas o cosi kratsiu cestu ako ja z Púchova...ja som rped opkou aj tak moc nespala, mala som dost velke stresy...a piercingu sa neboj, ved si ho ked sa vratis domov znovu das, ak nemas cerstvu dierku urcito ti nezarasie...ja som si dala len retiiazky z ruky, a krku dolu, prstienky, a velke nausnice, co mam take male nausky tie som si mohla nechat...aj piercing v pupiku, akurat z nosa som ho dala von...inak ja co som bola pred rokom v BA na inej klinike, tak mi doktor tiez povedal ze tak 320-350...preto som bola z toho v pomykove potom...ale Csentes mi vravel ze mi ich daju tak aby mi boli zarovno bokmi, lebo kosti neschudnes a ja mam siroke boky a chuda som tiez neni nejako moc, ale planujem schudnut :D chachacha ...no vravim tiez som sa bala ze budu velke ale su akurat, som rada ze som nesla pred rokom hentam a ze som sa dala ukecat na vacsie implose...kolko merias a vazis??ja 170 cm a teraz ked som pribrala mam okolo 65 kg inak mavam tak 58-60 kg...

M.i.r.u.s6

pipaa
tak mas fajn len odlaujes a mas :)
jaj takze o chvilu budes patrit k nam ani ja nemam velke a k tym ake boli ci skor neboli:/ som spokojna

pipaaa

mirus

uz som tam aj volala, povedali ze netreba, ale tak pytam sa aj tuto radsej :D pokial nejsu nechty cele zalakovane tak neva :)

Nela7

M.i.r.u.s6

nie nie som v praci, ale mam dnes menej roboty tak sa tu trosku "zadrbkavam" ...tak to ano to prebudenie a postavicka ako lusk by bolo suprove, no pre krasu sa musi trpiet, takze bez driny to asi nepojde! :/

pipaaa

tak to som rada s tymi gelacmi, ze nemusia ist dolu :D no jak sa ja poznam tak sa aspon prepudrujem tiez pre dobry pocit :P akurat sa bojim toho ze ked vyberiem piercing z jazyka ze mi zarastie dierka :(

Nela7

pipaaa

inak mala by si mat oholene podpazusie...a ak ti mozem poradit napusti si vanu a sprav si teraz aj kazdy den kupel, lebo po opke si to dlho neuzijes! :D

M.i.r.u.s6

pipaa
moja neviem ja mam svoje dlhe nechty ale co tu bby pisali tak jedne hovorili tak a ine tak ak si nie si ista zavolaj si na kliniku ale vraj niektore to mali naisane aj v tych papieroch

pipaaa

Nela7

som z Bratislavy, cize ma caka este tazke vstavanie v stredu :D
no tiez som chcela velke, ale predebatovali sme to este s priatelom, a som dost nizka a utla, a nechcela som aby to bolo moc viditelne, take prirodzene..no hadam to nebudem lutovat. A dost som bola ovplyvnena aj tym, ze na inej klinike mi navrhli 320ml k mojej postave, ale to bolo este pred rokom. Mozno keby som nebola pred rokom tam, tak nevymyslam :D