Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

pipaaa

neboj nemusis si davat dolu nechty, ja som sa tiez bala ,lebo mam akrylky a pohoda...dokonca ja som bola nalicena, lebo sa kazdy den malujem uz to mam taky zvyk (zlozvyk) a ze sa tam pred odmalujem, ale sestricka mi vravi ze to mam nechat tak, ze to im nevadi...tak som to neriesila, na druhy den rano som bola hned aj nahodena nalicena, len zubky umyt :D ...ja viem znie to asi cudne ale fakt som bola namachlena :D ...akurat si zober gumku na vlasy ak mas dlhe, oni ti daju sice taku ciapku pri opke, ale to mi kazali si zviazat vlasy...

pipaaa

mirus

dakujem vam :) hned ako bude mozne napisem

baby neviete ako je to s gelovymi nechtami? snad ich nemusim davat dole :(

Nela7

pipaaa

ja mam tiez net na mobile ale na toto forum chodim len cez pc, na mobile sa mi nechce ale to poriesim :-) ...tak tam su izby hned vedla recepcie...inak z akeho si mesta ak to neni tajne??...no jam am tiez Mentory, anatomy, 420 ml ...myslim ze tych 420 mojich neni vela, ty urcito nebudes mat velmi velke, ak sa toho bojis, ja som tiez chcela co najprirodzenejsie...vela bab berie radsej vacsie...ale to uz je na tebe, ja som sa tiez pred opkou bala ist do velkych...

M.i.r.u.s6

pipaa
tak aj ja ti drzim prsty a nem boj vsetko bude ok my baby predsa toho zvladneme:)) budem na teba mysliet

Nela7

M.i.r.u.s6

no veru moja...ja uz len aby som sa mohla lepsie hybat, tento rok inak maknem! ...mam pekne prsia, hadam si to nedoseriem velkym zadkom! :D

pipaaa

Nela7

no ja mam predoperacne hotove uz, vsetko je v norme, akurat som mala nejake hodnoty zvysene koli alergii ale to by nemal byt problem, aspon tak mi internistka povedala. No mala som mat 375ml anatomy Mentor, ale volala som tam este, chcem mensie, tak nakoniec 330ml to bude, hadam to nebude male, ale tak stale to bude vacsie ako teraz :D dakujem za podporu, si zlata :)ale ako sa tam stretneme? ja mam net aj na mobile, tak ked sa preberem a budem schopna hned dam avizo sem :P

M.i.r.u.s6

Nela7
ano ano chapem ako to myslis dik si zlata ano je a myslim ze tie lytka su ozaj dost tazko tvarovatelne ale to asi ako vravis v globale nohy no co uz musime sa s tym nejak popasovat:P