Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

angie77...zoe23...queen

kokosacky moje dakujem vam za rady! :-)) ...kokosovy olej uz mam domka, vcera vecer som sa nim pre istotu napatlala cela :D ...ste mi mali co odporucit, ja som na kokosovu vonu zatazena, teraz budem isto na nom zavisla :D

kvet11

Nela7

Ďakujem za pochvalu ....

Ako myslíš že vypuknuté? Že sú plnšie s hora,či?

Tvoje sa tiež pekne usádzajú na poslednej foto sú už zas úplne iné budeš vidieť každý týždeň sa ti budu meniť :))

Baby všetky máte krásne prska

Matilda
tvoje obdivujem najviac presne také by som si predstavovala sama na sebe máš ich krásne závidím ale samozrejme že len v dobrom :)) Ak by som možno raz išla na reopku budem ťa mať ako vzor :)))

zoe23

So.nickaa ahoj,

tebe tuším nikto neodpísal, s velkostou ti radit velmi nejdem, lebo mna opka tiez este len čaka (inak tiez u Mladeka) ale ked povies doktorovi kolkatky prsia by si cca chcela, tak ti povie ml. Ale tie čo si chcela sa ti podla mna určite zmestia.
A ty sa ešte len ideš objednat na konzultačku,hej?
Projekcia udava v podstate ako velmi budeš mat vystupene prsia od hrudnika dopredu.(snad si pochopila :) alebo inač hrubka implošu v jeho najvyššom bode
Tak daj vedet kedy maš konzultačku :)

question

sandrine 7, naaadherna postava, tie prsia akoby boli tvoje, super velkost..

ewel a amuletka, aj ja som zocharka,ale ja byvam priamo v meste...

a tiez dakujem za info o kokosovom oleji, zajtra uz aj idem nakupit...

Sandrine7

angie77
stara ako na co, ale na sutaze urcite :-)) mam 28

strangeemily

dakujem pekne :-)

olivka21

to som si objednala cez ginatricot.com

amuletka

ewel007 este som sa nerozhodla presne ku komu :) Len tu baby pisali ze aj Siska robi pekne a trochu lacnejsie ako Mladek...tak uvidim kto co ponukne, no zas na zaklade ceny sa nebudem rozhodovat..lebo to mame na dlho..tak zas ked uz som nasetrila tolko.. No mozno byvame kusok od seba ani nevieme :D

amuletka

ewel007 nerada by som tu pisala nazov dediny a pod. :) vies, cert nikdy nespi a o tomto mojom kroku ktory chcem urobit vie iba manzel a moja mama. Tak aby sa to zatial nedostalo do usi ostatným lebo to by bolo komentárov..
Ale bývam v dedine, cca 10-13km od TO. :) A tu velkost - nemam ani tušenie. Ja uvidím, čo mi navrhne, no nejaké extra velke nechcem, no zas do malych urcite nepojdem. Pozerala som tvoje, tak tie prve co mas by som brala mozno trosku vacsie :) Tie najnovsie mas krasne, no pre mna je to uz vela asi..:)

ewel007

amuletka

Ja byvam tiez par km k to,mozem sa spytat byvas na dedine? Ja som bola tiez u Mladeka,aku by si chcela finalnu velkost? Mne navrhol 450ml ja som trosku zatlacila,ci sa neda 500ml premeral znovu a zmestilo sa :-))
Zalezi aj aky mad zaklad..