Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

baby ten kokosový olej z DM drogerie je tento

4.bp.blogspot.com

a nie je to obyčajný kokosový olej zato že je len z DM, tento konkrétne, je bio panenský a čo je najdôležitejšie, je lisovaný za studena, čo je na nom to najúžasnejšie :) a dá sa aj jesť...ja na nom robím aj palcinky, neprepaluje sa ako obyčajný olej čiže vám nesmrdí celý dom :)

kokosový olej je preto taký úžasný, lebo má silne antibakteriálne účinky,môžete ho preto použit na milion spôsobov z vonku aj z vnútra...z vnútra napríklad pri angínach, pri bolestiach hrdla, odporúča sa jest lyžičku denne lebo v sebe obsahuje nenasýtené kyseliny, ktoré sú pre naše telo dôležité, môžete ho použit pri vaginálnych mykozach, normálne vtrieť :) pri hemoroidoch natierat na postihnuté miesto, všetci vieme kde :)))atd, atd
ani si nespomeniem na čo všetko teraz je :)
...z vonku na vlasové zábaly kludne aj na celú noc, alebo pred umytím vlasov aspon na pol hodku do končekov , po opalovaní, pred opalovaním :) na suché miesta, na kútiky na perách kedže je silne antibakteriálny, proti lupinám do pokožky vtierat pred umytím vlasov,ja ho používam pri sprchovaní, najprv klasika umyt sprcháčom a potm pretriet celé telo kokosákom, kludne môžete ešte stát pod sprchou, no a potom sa už po sprche nemusíte kremovat

...hmmm a aby som nezabudla hlavne na tie naše jazvy, ked vám zídu chrastičky a najlepšie je ho zmiešat s práškovým cukrom 1:1 ako som tu už dnes písala, pretože cukor má vysoko hojivé účinky..

smejo251

Baby napiste mi ci mi bude stacit 300-325ml do mojich prs....lebo ja uz nevieeem..som z toho hotova...za kazdu radu som vdacna

smejo251

1cokoladka1
Ahoj no ja man mat 300ml gukate a odkijila som dve deti a vraj budem mat take C ale ze aj do b sa vmestim ze bude zalezat od strihu.

jaruska222

Ahojte dievčatá...
Odkedy si cicušky masirujete ja som 4t po operácii.Doteraz som mala problémy a bolesti tak som sa bála..
čím je najlepšie a ako často. Mali by po tom rýchlejšie maknúť...

zoe23

Erika,

tebe som už písala :D asi nepamätáš :)...
Ja nejdem k Červeňovi, škoda...
Idem ale k Mládekovi a budú to okrúhle Nagor 330-360ml HP...neboj mňa ešte uvidíš na foto pred tvojou opkou.