Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

Praveze ja sa ani nebojim, skor sa tesim, keby som nebrala antiku este, najradsej by som isla pod skalpel co najskor :)

bittersweet

LiluM3 kludne si zober obrazky aku mas predstavu, co sa ti paci, dr. ta uz usmerni. a neboj je strasne mily, bude to v pohode!:)

LiluM3

bittersweet

Vďaka :) som straaašne zvedavá čo bude na tej konzultácií, mám si so sebou niečo zobrať? Nejaké obrázky akú mam predstavu alebo niečo také? Ď. :)

bittersweet

LiluM3 ja som tiez od Dr.Paliatku a platila som 2860 za samotnu opku a implose. Anatomicke implantaty su drahsie a takisto zalezi od znacky implanatu, ale viac ako tuto sumu nezaplatis u tohto dr. (ak teda o februara nedvihol ceny:)). Vela stastia!:)

LiluM3

bobcatko173

No cez telefon bol velmi prijemny, tak sa uz neviem dockat pondelka :) a to predoperacne 130 sa plati spolu s tou celou sumou ci sa to zvlast?
Ja uz mam cca predstavu co asi chcem podla toho co som citala, gulate stredny profil a ml neviem kolko, mam 161 cm a 48kg, takze vacsie ako 350ml asi nie.
Ved on uz mi poradi :)

bobcatko173

LiluM3

Supeer!potom hned napis dojmy a ci si bola spokojna..no mna opka vysla na 2700€+predoperacne cca 130€.. Dobre ze si nesla do Regii:)