Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

cicimici

a caute babule presne tak mas krasne prska a postavicku ako lusk!a suhlasim s angie ona to tu vzdy tak krasne napise ze niet co dodat k tomu.kazda jedna tu mame krasne prska a mali by sme sa teskat z nich a aj tak su to len fotky v skutocnosti vyzerame este nadhernejsie babule tak si to uzivajme nie kazda ma take stastie ze si moze a da urobit prsa:)

angie77

Cicimici

presne tak, máš krásne prsíčka a preto sa kôli iným názorom netráp

babule, hlavne tie novo príchodzie

ked sa budete takto správat , nebudú vám tu staršie baby chodit a nahadzovat fotky, som zvedavá aké budete mat potom forum a fotogalériu...lebo aké si ho vytvoríte také bude, naše forum je výnimočné tým, že sa tu snažíme navzájom podržat a pomôct si ...ved chodte na iné fóra ako to tam vrie, len preto lebo si to navzájom k sebe dovolili...ja som si slúbila, že tak ako mne pomohli baby pred tým,ked som bola ja čakatelka aj po opke, budem rovnako pomáhat aj ja dalším, a potom dúfam tie dalšie ,ktorým som pomohla ja , pomôžu zase dalším...a tak dalej a dalej, ale v duchu pomoci, nie hanobenia sa

ewel007

Cicimici

Ty si jedna s tych,co ma ukazkove prsia a vobec si nerob hlavu s cloveka,ktory napise taku totalnu kravinu,vobec sa nemusis pred nikym obhajovat a ja na tvojom mieste som maximalne spokojna a v ziadnom pripade neopustaj forum moja :-)

queen

Zoe23
Mala som tam prísť na 7:00, na recepcii som vypisala 2 dotazniky, recepcna má odviedla na poschodie k sestrickam. Na izbe som sa osprchovala s dezinfekcnym mydlom, obliekla som si plášť co mi dali, ľahla do postele a čakala. Potom ma lekar ešte pokreslil, pomeral, dohodli sme čo a ako a šla som spat na izbu. Pokecala som s anesteziologickou, dostala som 2 tabletky a potom má odviezli na posteli na salu.
Starostlivosť bola 100%na. Mladek bol tuším za mnou 3x v den opky, na druhý den bol určite tiež za mnou. Mala som aj dreny, tie mi v den prepúšťania vybral, dal mi nove naplaste, pofotil a mohla som ísť domov. Ak tá ešte niečo zaujíma kľudne sa pytaj. Ake budeš mat implose ?