Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

Mirus neviem mozno take dva az tri mesiace po opke..pamatam sa ze prve podprdy mi este vobec nesedeli, nevyzeralo to velmi vabne :-D ale casom som bola stale spokojnejsia.akurat by som brala vacsie :-D ale to vacsina bab

Rozalka

question
ďakujem moja za pochvalu. Ja mám stredne vysoký profil, aspon tak mi vysetloval doktor.

skoricka, lucky

nádherné prská!!!

M.i.r.u.s6

skoricka
dik moja si zlata tak super ja som poslala new foto tak ked ich prida zajacik tak uvidis a ani ja nevnimam ze ich mam len stale sa mi zdaju dost tvrde inak pohoda
moja kludne uz robis brusaky?,jasa snazim aaj ked este mam poci ze to este nie je ono a kedy si zacala behat?

M.i.r.u.s6

Nattasa
moja aj mne dok povedal ye po 6tt uz nemusim nosit tu podprdu a tiez spim uz na boku na bruchu ja nezvyknem ale co tu baby pisali tak ze po3msmozu tak eviem a ty nemas foto?

skoricka

Mirus

ej co si, kludne sa pytaj...tak po tych troch mesiacoch uz to bolo super, teraz ani neviem, ze tam mam implantat, iba ked spim, ta ruky podkladam pod ne, bo rozvalit sa nich neviem :)) a este ked beham ta celkom mi vadia :)) a Ty si dva mesiace po? mne sa presne vtedy zacali menit uz do tej finalnej podoby :) uvidis, bude to dobre :)

Nattasa

Mirus6
Som 6tt po.
Baby a po 6 tt uz ste spali bez tej pooperacnej podprdy?
Dneska mi doki povedal ze uz mozem, aj na bruchu. No ja sa bojim