Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Zoe, podpisanu nemam ale mam termin 19.8. a buduci tyzden posielam na ucet 300 eur zalohu a potom pojdem niekedy podpisat. Dal mi cenu 3150 eur.

Luca123

quixx a question

dakujem holky za pochvalu ale aj preto sa tak obavam, ze som strasne spokojna so svojim tvarom-nie velkostou a strach z toho, ze sa preberiem a budem mat nejaky zly tvar alebo to bdue moc umele ma stale lame k vahaniu nad velkostou a kde cim...najradsej by som tam uz lezala a nemala moznost a cas nad vahanim

question

iveta84

nemas sa koho hanbit, myslis ze baby ktore maju dokonale prsia premyslaju nad plastikou??? ked uvidis fotky pochopis, su tam bud take ze nic alebo presne ako ty vravis vykojene..
a co sa tyka modelacie, spravnymi implantatmi myslim modelaciu potrebovat nebudes ako som uz nizsie pisala, aj kamoske chcel dat modelaciu jeden doktor a cerven ze netreba, staci to vyplnit..

zoe23

Iveta84

Ahoj, mozem sa ta spytat, ty mas aj zmluvu uz uzavretu s Mladekom? Lebo ja nie a tiez idem v lete a ta z recepcie mi povedala ze este nemaju nahodene ceny, tak preto sa pytam :)

A určite sa nemusiš hanbit, pochopis ked uvidis galerku :) je tam asi 400 zien, tak ta jedna foto ti stoji za to aby si videla dalsich 400,nie? :D

Iveta84

Baby, prave som sa chcela odfotit a poslat fotky... Ale teda hanbim sa. Ja mam odkojene dve deti a mini prsia, vykojene a ovisnute a este aj malu asymetriu... :((((

Trska mi navrhol modelaciu a Mladek ze vobec... Tak teraz fakt ze neviem....

question

misaaa.

racz navrhol modelaciu aj mojej kamoske-co sa jej teda nepacilo a cerven vobec, zato jej da vacsie implose:)ma vykojene prsia...

question

quixx. ano 10.4 idem k cervenovi..ale buducu stredu idem este raz na konzultacku, nejako sa neviem stotoznit s tou velkostou:) mam 168, 50kil pod prsiami 70 a cez 80 a mam odkojene jedno dietatko:)
ty uz mas silikony??? vobec by som nepovedala... a lucka ma krasny zaklad, to je pravda:):)

misaaa

kosta123

presne aj mne to povedal, ze som na hranici a ze ked mi to ma vyplnit, ze menej ako 390 mi neda

a zasa racz mi navrhol 375ml ale aj korekciu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.