Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

lucus

sa tesim s tebou tak sa vytesuj bud rada ze nemas nejake velke bolesti mna to teda dost aj bolelo a nehorazne tlaky dufam ze reopka bude lepsia.

Kedy nahodis fotky ?

lucus

lilabmw
predoperacne som si sama davala robit aj sa plati ale ja som neplatila lebo lekarka mi to spravila ako preventivku mam okruhle 400ml

lilabmw

lucus

tak to som moc rada lebo planujem aj ja u neho opku tak to snad vsetko dobre dopadne:-) takze este menej si platila predoperacne si si sama davala robit ze?Aj si platila za ne?

lucus

lilabmw
ahoj lilka no už som doma citim sa super bolesti skoro žiadne len take tlaky uz som sa aj od pasu dole osprchovala bez pomoci a dokopy som platila zo všetkym 1886€doktor siska je uplne perfektny je to taky starši prešedively panko :)

matilda1

babulky dakujem potesilo a ano plavky mam z NY dobre sedia :)a kazdej novej cicuske tu gratulujem k novym prskam drzte sa:))

ZARO

Ano, k nej, podprsiami mám asi 75, prsia, tak 88, neviem si predtsviť aké to bude, mám strach, preto som chcela pozrieť tie fotečky, nech sa aspon dnes vyspím, už nespím tri dni....