Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Ahojte,
Hlasim sa Vám z AVELANE ... Ked ležím, nehybem sa tak má nic neboli. Na nohách som bola len ráno na WC. Mala som fantastické raňajky do postele :-) stále má láme na spánok, aj toto ledva píšem. Pekný den Vám prajem. :-))

angie77

Nela7

ty naša stresáčka :)) ja mám pojekciu 5,1 a ty máš 5,5 čiže na to že máš stredný profil ju máš celkom peknú, naozaj, tak už neboj :) a projekcia znamená mieru v najhrubšom mieste implantátu čo do hrúbky sa týka...čiže pri anatomických máš 3 miery: výšku, šírku,a projekciu a pri okrúhlych máš: iba priemer implantátu teda šírku a projekciu(hrúbku)

ewel007

Gabbyy

Ahoj moje zlate :-)
No mna to dost teda tlaci,je to neprijemne a s tej jednej co som nosila pri 500kach,mi trcia bradavky ;-) a ta druha mi dava strasne prska k sebe,tak ich nechcem tlacit,pockam este a buduci tyzden uz budem musiet nieco kupit..
Ja som prelepovala do vcera al mala som dvojdnovu pauzu za to podrazdenie,na noc som odlepila,a asi este dnes prelepim na 2-3dni,lebo su take vseliake. Ja tiez spavam uz par dni na boku alev noci sa zobudim uz ked je to asi dlho a dam sa na chrbat lebo je to este neprijemne a sem tam ma to pobolieva..ale je to oki,ved v pondeloj to bude 5t,a nespavas stale len na boku a inak moje tie ceculky mas krasne a ta postacivka chudunka :-)) j ja musim schudnut,som zlenivela;-)

lilabmw

nela 7

moja ja mam tiez Mentory a som max spokojna mam ich uz presne rok a su krasne stale rovnake drzia tvar a frajer mi ich stale chvali ake ich mam pekne len je pravda asi tym ze drzia tak tvar aj preto ze kohezivita II cize si trosku tvrdsie ale nevadi mi to nejako .A ty ked mas anatomy tie by mali mat mentory dokonca III.takze este tvrdsie ale zle to urcite neni ja si osobne myslim ze cim pevnejsi je ten gel tym mensia pravdepodobnost poskodenia.To je ale len moj nazor i ked by som prijala mäkksie ale mozno by zase neboli take pekne tvarovo tak sa tes ja som max.spokojna s Mentormi a maju dozivotnu su velmi kvalitne americke implantaty su na trhu uz vyse 15 rokov.NAgory A mentory su na rovnakej urovni takze je to jedno ake ti zvolili akurat teda ze Nagory maju vyssie projekcie o dost ako Mentory a mentory idu viac do sriky maju viac rozmerov do sirky ako do projekcie.Dufam ze som pomohla :-))) tak uz len cakaj ked odpuchnu ale to si este 2 mesiace pockas :-) uvidis to casom potom na foto ako postupne odpuchali vzdy po tyzdni alebo po 2 tyzdnoch sa odfot a uvidis potom postupne tie rozdiely a ako sa ti budu menit :-)

gabbyy

dobre rano ceckane
ewelka ako sa mas? citala som tvoj prispevok aj mna tie kostice tlacia, asi budem musiet este chvilu pockat i ked dr povedal ze mam od 3 tyzdna nosit kosticove
Baby mam zopar otazok

naco sa berie wobenzyn ( citala som ze na imunitu)??
dokedy treba prelepovat jazvy? ja mam pravu uz peknu ani ju nevidnu, ale lavu stale ano
kedy ste zacali cvicit? nie hornu cast ani beh, ale nohy a tak.. a drepy mozem??
kedy ste zacali spavat na boku? ja som doteraz spala na chrbte a dnes rano som sa zobudila na boku, snad je to ok

Majuskaa

cicimici
Idem k Dr.Krivosudskemu do BA stym kto mi to pichne nieje problem..manzel to dava mame uz dlho takze ma v tom prax :D ale chcela som vediet ci aj ine baby to dostali.. Boooze uz zajtra idem aj sa tesim aj stresujem :D

ewel007

Nelka

Citala som,ze sa info ohladne implosou,ja som mala prve mentor koh. 1 a boli makke,bola som s nimi spokojna,pocas usadzania sa mi sem tam vlnili,ale to mohlo byt aj vacsim implosom,a taktiez som si vlnenie aj vcera vsimla,cize pri nagoroch,ale to urcite vymizne ;-) tiez su mekucke ako moje,oboje su kvalitne znacky,neboj budes ich mat super.

Vcera som si chcela konecne kupit podprdu,ale mna tlacia kostice este,bola mi dobra 75E ale niektore D,ale este chvilu pockam kym si kupim :-)

Queen

Ako moja? Myslim na teba :-)