Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

Nela7

Ja mám tiež mentory a som spokojná a na porovnanie by ti vedela povedať ewel ona mala najskôr mentor a teraz má nagor...
nestresuj budú o.k. uvidíš že budeš spokojná :))

Luca123

Almette

moc dakujem za podporu a tesim sa,ze si mi poradila...som tu tusim dost stresova s tym a vaham ale kazda rada ma presviedca o tom,ze zbytocne vaham....tesim sa na tvoje fotecky a rychly sa daj dokopy:)

Luca123

Almette

moc dakujem za podporu a tesim sa,ze si mi poradila...som tu tusim dost stresova s tym a vaham ale kazda rada ma presviedca o tom,ze zbytocne vaham....tesim sa na tvoje fotecky a rychly sa daj dokopy:)

question

almette, ved prave ze aj mne sa pacia anatomy, gulate fakt ze na malokom...
musis poslat mail na galeria@zoznam.sk s prezyvkou a fotkami a dostanes instrukcie..

Majka1910

smejo251
ja mam tiez gulate, toho sa nemusis vobec bat. Aj gulaty implos ti dokaze spravit prirodzeny efekt. tlaci ti na prsnik sval takze ten implantat zhora stlaci

Almette

question. hodim ked budem mat zahojene,prsia mám sama modrina....ale nápis mi prosím ako to tam mám vložiť radšej,som len 2tyz.po op,....páčia sa mi síce viac anatomicky,ale odporučil mi okruhle

question

almette, a nemozes hodit fotky aj do nasho albumu?ja mam navrhnute 450ES 81 a uz zasa menim nazor a ze ci ich nenecham, ale idemeste na konzultacku este raz pre istotu..

Almette

Luca 123. Ahoj,registrovala som sa len kvôli tebe a podporila ťa,mám tiež Es 81 450ml a som nadmieru spokojná s veľkosťou.Bala som sa,či nebudú veľké,lebo od začiatku som ho presviedcala,teda dr.,že chcem menšie,ale povedal mi,že to si ani nemám menšie dávať,že to bude malé.Mam 170cm a 60kg. Teraz som mu vdacna.Vzdy treba počúvať doktora,on to má v oku uz.

Almette

Luca 123. Ahoj,registrovala som sa len kvôli tebe a podporila ťa,mám tiež Es 81 450ml a som nadmieru spokojná s veľkosťou.Bala som sa,či nebudú veľké,lebo od začiatku som ho presviedcala,teda dr.,že chcem menšie,ale povedal mi,že to si ani nemám menšie dávať,že to bude malé.Mam 170cm a 60kg. Teraz som mu vdacna.Vzdy treba počúvať doktora,on to má v oku uz.