Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

lucia 123, ja pri tvojej vyske by som sa 450ml nebala.

mahulienka, neblazni, ked ty pojdes na reopku tak ma picne:)daj mi tvoje a chod namiesto mna na opku:):)

lilabmw

Nela 7

neboj nestresuj Nagory a Mentory maju u neho rovnaku cenu takze to mas fuk ktore ti dal oboje su velmi dobre.

milatka4

Mahulienka
keď som si prečítala že máš odkojené 2 deti, skoro som odpadla, však máš dokonalé telo ako panna. Alebo si ich adoptovala? :-D . A to nádherné brucho, obdivujem takéto baby.

Nejde mi do hlavy prečo Červeň dáva do vykojených pŕs anatómy, keď sú už tie prsia aj tak väčšinou poklesnuté a baby potrebujú objem hore a nie dole. Myslím že okrem Gabyy som tu ešte nevidela od Červeňa guľaté implantáty vo vykojených prsiach.
A po čase už môže dať aj guľaté na reopke. Prečo ich nedá hneď na 1. krát?

lucus

luca 123
nie ona je z tt bola u obvodnej.no ja som napriklad neplatila mne lekarka spravila kompet vysetrenie.vstupnu prehladku pretože som meniala lekarku.a u interneho som platila 13€

Luca123

lucus

dakujem, a to v ba? Lebo ja mam obvodneho, ktory robi v Partizanskom ale predoperacne chcem potom riesit v BA, kedze tu mam aj pracu a necchem behat hore dole. Viete mi dat nejaky kontakt na internistu? ci sa treba objednavat a tak

zajacik_006

Takže dievčatá naša Vladka má už aj v galérií zmenený nick na Zoja83. Aby ste všetky vedeli a nemali v tom zbytočný chaos.

Matka872

queen

ahoj.Citala som tvoje live prispevky.Ja mam byt tam (o par tyzdnov) na siedmu rano,robene mi budu hned predoperacne.Aj ty si tak mala?
Prajem skore zotavenie :)

mahulienka

matilda1
som uz rok a mesiac po opke a zatial si drzia tvar, no na rocnej kontrole mi doki povedal, ze by mi mohol dat 600 okruhle, pri tychto anat. mi tam chyba ten horny objem, ktory teraz dosiahnem len z podprdou... Teraz urcite vies o com hovorim;)), tak mozno buduci rok sa na to dam, uvidime.)