Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

matilda

no aj ja chodím do NY a HM, minule som dobré kúpila aj v gate...ale je to super pocit skúšat podprdy na také prsíčka..pred tým som len pozerala maxi push up aj tak som tam mala vzduchoprázdno :)

Luca123

mahulienka

dakujem, teraz mi to doslo, ze osm to uz mala...sakra som ako motak. Len vsetci tu riesia nejake nagor a neviem co a nikto pomaly ausilicone tak som nevedela...a preco som taka vynimka...hm, dufam budu dobre.

angie77

nelka

ale neboj aj mentory sú dobé, určite ti tu napíše aj nejaká babula čo ich má, máš dobrú projekciu aj velkost, tak sa teš, budú krásne neboj :)

Luca123

matilda1

Ja nad tym tiez tak rozmyslam, ze nechce mat extrem a zbytocne vzbudzovat pozornost ale zas ked uz za to vyhoim tolko prahcov, stresov a vstekeho tak necchem tam ist opat hned, ze ved to je nic....tak sa tesim. Buduci tydne mam objednavat implantaty lebo my to mame tak, ze si ich objednavame vopred..dikes :)

mahulienka

luca123
queen ti to pisala, ze tvoja znacka je eurosilicone=ES, a ano zavolas do siklienky nadiktujes im, co mas napisane v papieroch a oni ti ich poslu na kliniku, aspon ja som to tak mala;)

angie77

Nela7

ak si nerozumela tabulky nagorov, tak mentory sú oproti ním španielska dedina ti poviem :)))

ale toto sú tvoje

CPG™ Implant Sizers 322
Cohesive III™, Medium Height, Moderate Plus Projection

420 cc - 13,0 cm 12,2 cm 5,5 cm

matilda1

luca123

no ja mam polytechy mne doki priniesol na salu 3 velkosti ja som si nic neobjednavala skusal co mi pojde a co slo to nasil takto laicky ti to poviem.pozri ja som chcela vacsie prsia ja som si povedala ze uz ked mam mat silikony nech to aj vypada nejako stoji to kopec prachov bolesti casu a vsetkeho okolo toho takze ja som neriesila ja som chcela najvacsi aky pojde prvy krat mi nevoslo som sucha tak to urobil takto a vedela som ze este raz pojdem keby mi na prvy krat vojde viac uz nevymyslam a cerven robi krasne prska sa neboj ved tu same chvaly na neho:)

matilda1

angie

jaj neboj moja rychlo si zvyknes a aka budes sebavedoma haha:))ja tiez niesom rada stredobodom pozornosti ale je to uzasny pocit mat prsa a veru rychlo som si zvykla ich vytasovat haha.a inak podprdy si tiez vacsinou v HM alebo NY tak sa da super kupit aj za normalne ceny a pekne sedia.