Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

matilda1

oki, tak uz sa nebduem stresovat dam na Dr. a dame tych 450ml...uz vidim akoma bude kazdy riesit, ze som si dala velke a le verim, ze ja bduem spokojna :) Moc dakujem za pomoc a radu....a tie znacky mi baby neodpovedali. AKo viem aku mam znacku? Mam tam len eurosilicon 81 450ml. A mam si to objednat na tej sikilienke.

Nela7

angie77

a kde su tie tabulky??lebo na nete som nasla tabulky na Nagory ale moc som sa im nerozumela, ale na Mentor som nenasla ...

angie77

nelka

teda ak máš 420cc mentor tak máš:

5,5 projekciu a kohezivitu 3 čo sú asi najtvrdšie, neviem do mentorov sa moc nerozumiem

angie77

matilda1

jéj ďakujem si zlatá, veru prvé leto s prskami, vieš ked ja nie som na obkukávanie, ja sa hned červenám :)))) ale na dobre sa rýchlo zvyká tak uvidíme :) tiež asi budem viac času s malou na kupku konečne, doteraz som nerada chodila, ked som tam videla tie ceckane :)
ty si si už na pohlady zvykla, tak nebudeš mat problém vytasit tieto dve krásky, teraz ich máš naozaj dokonalé :)

Nela7

angie77

hey hey ja som stale bola v 420 ml, ja som to mala poznacene aj na papieriku vies a tak je nagor :-( ...su teda na mentory nejake tabulky aby som vedela projekciu??a ktore su kvalitnejsie nevies??co z toho kkt! :(

angie77

Nela7

moja a nerozumela si len na konzultácii zle? lebo ty si stále písala že ideš mat 420ml ale tie nagory nie sú, takže on ti asi už na konzultačke vravel že budú mentor, len si možno zle počula...

matilda1

luca123

jej ty mas aky pekny zaklad ty budes mat krasne kozy nechaj na doktorka ved nerobi prve a vie ked ti navrhol ved on je profik.a gulate ti budu pekne drzat aj v lete len take topiky mne anatomy po roku a pol padli trochu preto som chcela gulate.

Nela7

Rozalka, angie77

baby teraz pozeram tu spravu a tam je ze Mentor 420 cc ...a ja tu karticku do penazeky mam...ale teraz som z toho kkt, preco mi dal Nentory ked sme sa na konzultacke bavili o Nagoroch!??...baby vy co sa do toho rozumiete, tore su lepsie Nagor ci Mentor??a cenovo su ako na tom??...kks, dufam ze ma neo...! :(( ach, do kelu!