Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

luca123

jej miery to ani neviem som chuda nosim veci XS alebo S vahu mam tych 52-3 ako sa najem a vysku necelych 170 ides k cervenovi?ja by som si utcite dala tych 450 fakt neboj sa toho ono je to zmena jasne ja som mala svoje nic a zrazu kozy ale to si tak zvyknes ze aj tych 450 o pol roka sa ti bude zdat malo mas fotku v galerke pred?idem kuk:)

Luca123

matilda1

A ake mas miery vysku vaha? Ja stresujem furt, dokonca mama mi zacala dohovarat, ze tie 450ml guate, vysoky profil bude straaasne vela ale Dr. Cerven asi nevidel prve prsia a vie mi poradit.

matilda1

luca123

ahoj moja dakujem krasne ano presne prve anatomy 360 teraz 555 gulate urcite tie gulate su lepsie pre mna aspon teda su take plnsie a ked to narvem po podprdy tak su paradne som spokojna.keby sa mam rozhodovat ze idem prvy krat urcite gulate mne tu babeny dobre poradili som im vdacna :))

angie

dakujem moja aj ty mas krasne prska a ty tu tak pekne pises rada si citam tvoje prispevky.som spokojna moja naozaj teraz nosim este skafacik v piatok bude 5 tyzdnov od reopky este mi je v nom dobre ale uz spim aj naboku v pohodke tentokrat som to zvladla teda ze super uplne sa dobre citim.ale skusala som si podprdy tak C a D zalezi od strihu a vcera som si kupila plavky gatky XS a vrsok M ved pridam som stastna juj a teba caka prve leto tusim s cicikami ze?si to uzi ja ked som mala prve kozeny furt som to v lete vycapovala a na kupku pred tym sto rokov som nebola a teraz furt haha:)))

vladka19

baby
inak musim pisat pod inym nickom
aj zajacik zmeni v albumoch z vladky19 na zoja83 aby ste vedeli moje predosle prispevky som dala vymazat adminovi kvoli riesenie inych veci do buducnosti

Rozalka

Nelka, Angie
už som s na to aj pozrela, ano nagor anatomické 420 neexistuje, len guleté... mala by si mať nelka kartičku, jednu nalepenú na lekárskej správe - nález a kartičku zvlásť do peňaženky alebo do kabelky, prep pripad... ja to nenosim, možno som ju nuž aj stratila ale mala som...

Luca123

Matilda1

ahoj, mozes mi prosim povedat ake mas? Tie fotky prve su 360ml a potom su 555ml?a to mas okruhle ake alebo? dakovala:)

matilda1

lilka

dakujem moja ved aj ty mas krasne cicka:))
jaruska222

ja som bola na reopke po roku a pol a ano kvoli velkosti som spokojna ale fakt baby ja mam teda 555ml a vobec niesu to ziadne bomby tak tie co zvazujete tie velkosti fakt si dajte co najvacsie vam pojdu ved to pekne sadne a prisposobi sa vobec sa toho nebojte:)))

Luca123

question

Myslis, ze tie 450ml budu na mna vela? Ja som mu tiez vravlea, ze necem bomby a azas necem dojst o pol roka, ze chcem vacsie...a ked si dookola pozeram gaerku tak kazda ich ma ine ale uplne kazda.
Niektorej 500ml s ami zdaju akurat alebo mensie nektore 350ml sa mi zdaju velike a som uz z toho zufala...kedze mam o mesiac a tyden opku tak uz necem riesit konzultaciu, pretoze idme este aj na dovolenku na tyden, tak to nestiham.

Baby aky je rozdiel medzi nagor a eurosilicon? co je lepsie...vidim, ze to tu riesite dost