Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Nela7

máš tu kartičku takú do penaženky čo sa dáva k nagorom? tak na nu sa pozri presne na celé číslo

ešte raz som to pozerala a nagory majú 420ml len pri jednom type okrúhlych implantátov :) ale ty máš anatomické a vravíš že stredný profil, ale tam také fakt nie sú :))

misaaa

Rozalka
ja mam 39 rokov, dve deti
dalsie deti uz nebudu :)
tak som si povedala ze kedy, ked nie teraz :))

Nela7
pisala som ja mam navrhnute Ariony antaomicke 390ml
opku mam 8.4

angie77

Nela7

ale taký rozmer v strednom profile vôbec nie je u nagorov, dokonca vôbec nagory v žiadnom profile nemajú 420ml..fúúúha, možno máš špciálny rozmer nejaký, baby poradte

Nela7

misaaa

vies na fotkach co som bez podprdy vyzeraju take hore moc vypukle ale v skutocnosti sa mi take nezdaju ale su dost spicate, chcela som ich mat dolu take trosku plnsie, tak neviem no som zvedava ake budu po case...dakujem za pochvalu ...ty mas kedy opku??a ake implose si ides davat??

Nela7

VLadka19

super, gatulujem po tom co si si presla si to zasluzil, viac ako hociktora ina z nas! :-)) ...drzim palceky aby ti prska vydrzali uz navzdy take krase! :-)

Rozalka

Misa

jaj ďakujem ti veľmi pekne, aj tebe Angie... je to pravda, že tie 390ml Arion, majú oproti iným ml, fakt vynikajúcu projekciu... neboj budeš ich mať pekné.. nie sú to bomby, ale zas nemám ani pocit že ich mám malé, také akurát... akurát do plaviek, keď chceš bomby, tak dáš push upku a máš to vybavené... :-))) držím palce Miska aby všetko dobre dopadlo a hlavne podľa tvojich predstáv!!!

angie77

misaaa

dobrý výber, aj ja závidím Rozalke jej prsíčka a výber implošov, máte pri velkosti 390 úžasnú projekciu