Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

vladka

ani nevieš ako sa teším s tebou, prajem nech to je deň čo den už len lepšie a krajšie, či na tele alebo na srdiečku :)

misaaa

Queen!!
drzim palce!

Rozalka, ja budem mat presne tie implose co mas ty, mne sa tvoje prsia velmi pacia, mas ich nadherne, preto sa uspokojujem, ze snad aj na mne budu pekne, aj ked ja som o sto rokov starsia a bohuzial v kategorii "psie usi" :D
takze na mne to mozno bude ine....

ale tie Ariony su siroke a preto vyplnia ten cely ten hrudnik a prsia by mali byt tak pekne pri sebe..... aspon ak som spravne pochopila doktora

vladka19

kocky
tak prska sa podarili nad moje ocakavania aj ked sa este urcite budu formovat,fotky pridam az ked to bude tak ako to ma byt teraz som aj tak este polepena ale uz teraz sa tesim z vysledku:)