Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jaruska222

gabbyy..
ďakujem za tvoju odpoveď volala som doktorke a dohodli sme sa na kontrole a prípadnom sone aby sa niečo nezanedbalo.Tak len dúfam že budem ok.
matilda 1
ďakujem aj tebe za tvoju odpoveď veľmi mi pomohla aspon nejaká odpoveď kto niečo podobné zažil. Chcem sa ťa opýtať ty si bola na reopke kôli veľkosti? a po akej dobe? Aj ja začínam rozmýšľať že ak všetko dobre dopadne podstúpim ešte zväčšenie.Keď som sa rozhodovala pred dvoma rokmy dr.mi poradila 330ml anatom.Ale teraz sami zdá že som mohla ísť do väčšieho.Nehala som si poradiť ale asi to dr.neodhadla a teraz aj ľutujem že keď už taká bolesť...

janika1531xx

lilabmw

Ja som bola u dr.červena a opäť idem k nemu.Som s nim spokojna aj ked tie prsia mohli byť väčšie :-)..a do tých typov implantátov sa nevyznam moc ale mam vysoký profil..

angie galerku mám len sa neviem dostať tam tak preto ..

lilabmw

janika

a u koho si bola na prvej opke a ku komu ides na reopku?A ja si nemyslim ze to je o znacke ale skor o type implantatu.AKe mas teraz okruhle?A bud rada ze su mäkke ja ich mam zase tvrde ale to nikdy neni zaruka silikon looku ja som nemala ziadny zaklad tak preto mam ten silikon look.

silia

gabby

ešte žiadnu :D neviem, ja mám ešte stále pooperačnú, keďže som ešte len 3 týždeň, ale pooperačná je C a normálne budú vyzerá to na D, ale ešte som neskúšala :D

lucus

lilabmw
ahoj lia no zbalena som este neni opku mam vo štvrtok tak mam čas až zajtra večer.čakala som na predoperačne vysledky troška sa to pretiahlo ešte zajtra idem pre zvyšne