Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Matka tak tie co som mala na stole pred opkou boli 450 a na 100 percent 5.3 kedže aj doki vravel že je to xtra 0.4mm ako 400vky
Luca nie nemám ale pridam

Lucia83

Smejo
Tak tvoje budu urcite pekne, teraz som si mrkla v galerke ake mas. Ja som mala vacsie skapaciny ako vesiaky. Ty si na tom ovela lepsie :-). Budu urcite paradne. Ja mam anatomicke, lebo som aj chcela ale aj dr mi ich odporucil kvoli ovisnutiu. Ty ku komu ides a ake si davas uz vies?

Matka872

Kocky neurobili sa vam strie na prsiach po zvacseni?
Pytam sa hlavne tych co maju uz strie na zadku.Mne sa v 17-stke pri pribrati 5 kilo urobili.Trosku ich vidno na bokoch zadku :-(

Lucia83

Ahojte dievcata dakujem za pochvalu :-)
Uz sem tak casto nechodim lebo som zahrabana v robote a potom domov za malou a kolotoc.
Vsetkym novym kockam gratulujem prska mate krasne!

Ewelik tie fotky co som eraz davala vsetko som nakupila v intimisimi. Maju tam kraaasne veci odporucam aj vystuzene len tie mi nesedeli, skoda. Toto su iba ciste cipkove bez vystuze. Poriadne mas tie zenky fakt oproti tym co si mala sa mi zdaju o dost vacsie! Parada.
Cicimic
No mam mopslosa, presne si to vystihla chrochtac je to . V noci pili tak ze ho z jeho izby pocujeme az k nam :-).

Matilda
paradna velkost lepsie ako tie pred tieto ti fakt sadli!

Vladka19
Nahod uz fotky som zvedava na prska. Dufam ze bude vsetko ok. Myslela som si ze este len ides a uz mas po tak super.

smejo251

ahojte baby no termin opky ma m9.4. len som zmatena....mala som mat poprvej konzultacii anatomicke VP 330ml max...teraz po druhej opke mam mat 325 ml max okruhle stredne vysoky profil....som z toh teraz uz blazon.chcem mat prirodzene prsicka...videla som vase fotky a niektore ste ma prekvapili tým ze mate okruhle a mate ich krasne,akoby boli vase.MOja lekarka povedala ze mi radsej da okruhle lebo ze sa boji ze tým zze mam velký previs po kojeni a dost velku fugu zeby mi tam previsala koza.Pozrite sa na to baby a povedzte ze sa mam tesit a ze budem spokojna lebo uz teraz si nie som az taka ista ako to bude vyzerat....prosiiim....dakujem