Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Alenasis

Janka8989,
neboj sa budú akurát, ja mám 174cm a mám 390ml síce okrúhle ale sú presne k mojej postave. Takže pri tvojej výške budeš spokojná :)

janka8989

Ahojte, som tu prvykrat a niektore prispevky mi velmi pomohli..mam 2 dni do opky a zacinam mat obavy z velkosti...mam mat 410ml anatom, stredny profil...mam 181 cm,mensie Acka a bojim sa ze budu velke, vacsie ako C...nemate niektora tiez tuto velkost a podobnu vysku? budem moc vdacna za nejaku ukludnujucu info:(

renatka71

Ahoj,dlho som tu nebola ale odhodlala som sa a idem na opku v septembri do BB a operovať ma bude doktor Pikula a navrhol mi okrúhle 375.

Alenasis

Mulatka,
ja si myslím, že budú môcť, mňa operovali a nemala som žiadne komplikácie. ale ak ťa tto neprejde, potom dakedy sa objednaj ku alergologovi nech ti urobí testy

cukricka

Mulatka neboj. Ja som tyzden pred opkou mala anginu a den pred zachvat kaslu. Som si davala este mlieko s medom.