Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Nela neboj oni ti padnu ja som ich mala tiež vyssie
A ako odpuchli tak padlí zo začiatku mi bola pooperacna tesna natrieskana, potom ako odpuchli tak mi bola velka a teraz ako padli tak je zasa dobrá. Oni ako padnu vyzerajú plnsie takze kosik ktorý mi bol predtým veľký mi teraz padne ako uliaty
Inak baby ako je to s tým soferovanim? Ja som skúšala po 2 týždňoch a nešlo to hlavne spiatocka bojovala som dvoma rukami kedže prava je ok ale tu v uk preradujem ľavou a stále to boli
Inak tie co ste mesiac po aj ty ewelka uz vás nic neboli? Ja sa bojim či je všetko ok kedže ľavá strana stále boli i ked je to lepšie zo DNA dpna den ale z ľavej strany z boku je to puchnute nie prsnik ale ako keby som mala hrbol, snáď to bude ok :-(

queen

Hanby
Ahoj a dá sa to zvládnuť s 2 deťmi 14 dni po opke sama ? Ako si vyriesila to soferovanie, priputavanie deti ?

gabbyy

Shouts babulky tak som tu, odkedy som sa vratila do uk a som sama na deti tak sem nemám čas ani kuknuť ewelka ako sa máš? Js mám stále bolesti na ľavej strane a to som uz 4 týždne po.. Baby od červena nosite kosticovu podprdu od 3 týždňa?? Ja som si kúpila ale stále je mi lepšie v normálnej.. Dokedy treba prelepovat jazvy? Inak tie co ste uz po pár mesiacov nosite často push up? Mne v shope vraveli že robia dmamage( ničia ) takze sa im mám vyvarovat
Angie myslím vlastne viem určite že tu projekciu si pozrela zle es 81 je vysoký profil nie xtra vysoky. Je to 4.9 ja mám 400ml, okruhle vysoky profil, pooperacnu som mala 75C teraz mi sadne 75D alebo 70DD.. Mandy určite chod do 450 ked sa ti dá ( ja som šla do 400 a lutujem i ked tam zasa nie je výrazný rozdiel ale 450ml majú projekciu 5.3..

Majka1910

Cicimici
Aj som si myslela že to napísali len tak nech ľudia majú čo čítať. Bolo mi to divne že by sa implantat takto predral von cez všetko..

smejo251

SILI123
ahoj...no tento problem mam aj ja :-)))
tak si skusme vymenit mier a uvidime ci nam dobre vybrali ti nasi lekarikovia..ja mam 165cm a 51kg a mam mat max 330ml VP mentor,juj a odkojene dve deti :-Dnemas foto v galerke?