Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

Majka1910

baby je to blbost cely clanok a cely poondiaty novy cas ja nechapem ze take bludy aj citate..si to vytlacte a zoberte si to zo sebou na kontrolu a garantujem vam ze vas doktor vysmeje..take bludy dokazu vymysliet naozaj len oni,aby vyplasili tych co na to skocia..ako by jej mohol preboha vyliezt hentak implos bez zapalu okolo toho a podobne..raz ked to je zasite tak sa to predsa neda..a urcite nie po troch mesiacoch ked je to pod svalom..najhorsia mozna komplikacia co moze byt je kontraktura a ta je v pripade vlozenia pod svala pri texturovanom povrchu implosu len malo pravdepodobna..hadam si nieco pamatate z konzultacky kde sa vysvetlovali rizika a ak nie precitajte si tie papiere co vam dali dom..odmietnutie tela implantatu naznamena to ze ho telo takto " vypluje" ale ze ho zvrasti a zdeformuje..

Elissa

SILI123

Ja mam termin konzultacie az na 15.11. :( Sestricke som vravela, ze by som chcela, ak by sa dalo, opku koncom tohto roku (posunmi terminov). Ale urcite im budem volat, ci sa nieco neuvolnilo. Dakujem pekne za Tvoj zaujem, drzim palce, nech vsetko dobre dopadne :-)

SILI123

Elissa
A kedy máš termín? Neboj, ani sa nenazdáš a budú Ti volať... ako mne, najskôr som nadávala, že nevolajú kamoške do telefónu ,už som mala z toho nerva a zrazu o desať minút volali od Červeňa...,ale nedaj bože keby sa niečo stalo, tak Ti dám vedieť...

Elissa

Babule,

chcem vas pekne poziadat, ak by ste niektora z vas ci vasich kamaratok rusili termin konzultacie u Cervena, mala by som seriozny zaujem o termin. Ja sice budem obvolavat Novamed kazdu moznu chvilku, ale skusam to aj tu, kedze tu vela babeniek chodi. :-) Dakujeeem

SILI123

Luca123:
No ja idem 9. mája... ,tak to chvílku po Tebe....Fuha, tak to termín si dostala neak rýchlo. Tiež som si dala guľaté 325 ml stredný profil, meriam 167 cm a vážin 54 kg...Nemám žiadne foto, ale mám také slabé B a vkladať mi ich ide od spodu... Trochu sa bojím ,ale veľmi sa teším...len stále rozmýšľam, či nebudú malé...

Luca123

SILI123

ja ma opku 27. April. Meriam 176/56 a dal mi 450ml okruhle. Tak som. Ola prekvapena,ze nejak vela ale teraz ked si pozeram galeriu tak sa mi to nezda moc len som si neni ista tymi okruhlymi...ty kedy ides? A foto mas v galerke?

cicimici

angie77

jeeeej dakujem od teba to vela znamena..tvoje prska su tiez uplne ze super..a no ono to s tym trickom bolo tak ze to bolo take stare a som niekde na nete videla navod tak reku skusim a som si ho vystrihla a tym vystrihom som ho ale nosila na zadu az do teraz pokym som si nedala prska :DDDD hehe teraz ho nosim opacne aby som mohla trosku provokovat mojho chlapa ;)

zoe
dakuejm moja ako pisu babenky aj ty sa uz budes za chvilinku vytesovat a lutovat nebudes urcite to sa neboj :)