Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

angie77
moja dik ::) tak ja som vcera bola na hyperturistike tak toto som si si priniesla:)) tak toto by sa teda aj mojmu to je viac ako iste:DD

angie77

mirus6

krásne ich už máš, aj ja už musím íst poobzerat nejaké plavočky, tiež asi klasické bikinky..aby som nezabudla, tak toto by sa už môjmu manželovi vážne páčilo :)))

angie77

elissa, zoe23

ďakujem krásne, aj vy sa budete vytešovat nebojte :) ubehne to rýchlo aj mne sa to zdalo neskutočné, že sa snád toho ani nedožijem :)

zoe23

angie77

kukla som aj ja galerku a mas suuper postavu na 35, ziadna pneutmatika na bruchu, to by som aj ja chcela potom tak mat a prska ani nehovorim-krasne :)
Ja si 1.x v zivote zelam nech je uz leto :D doteraz som ho nenavidela :D

M.i.r.u.s6

angie77
to si is ze by sa im to pacilo to asi vsetkym sa paci aspon myslim:)) jaj tak moj je taky realista skor no ale nadej umiera posledna:))))

queen

Mahulienka
nádhera !!! To maš anatomické ? Ja budem mat anatomicke. Aký mas obvod pod prsiami a výšku ? A možeš dat aj cez prsia ;-)Dakujem