Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Majka1910

nie, nie. Nekojila, nemam deti a ani najblizsiu dobu neplanujem. Som uplne plocha, vid galerka. Ale mam dost siroky hrudnik. Ved on je odbornik, tak urcite zohladni vsetky kriteria a navrhne vhodnu velkost. To uz necham na nho :-) Mne sa o prsiach uz aj sniva, uz by som velmi chcela mat po operacii, odkladam ju uz dva roky. A realne o plastike rozmyslam uz pomaly 7 rokov. Hadam ten krok v buducnosti nebudem lutovat:-) Trosku ma vystrasili baby, ktore mali problemy s prsiami - myslim, ze to bola vladka19 (ak sa nemylim v prezyvke). Potom tu zajacik pisala aj o inych holkach, ktore mali problemy - vsetko tusim pacientky Dr.Trsku. Tak ma to vystrasilo a chytro som sa objednala u Cervena. Zvazujem vsetky pre a proti, aj ked strach tam je, vacsia je tuzba po prsiach. Chcela by som sa konecne citit ako zena:-)

Majka1910

Elissa
cerven mi na konzultacke hovoril ze kazdy o nom rozprava ze ma rad velke prsia, ale ze to nie je pravda. on dava velkosti take aby bola baba spokojna a aby za pol roka nemusela ist ne opku, lebo su jej male :). hlavne mu treba povedat predstavu a on ti uz odporuci. vzdy ale ber najviac co sa da. ja som na vyber nemala. si uz aj kojila, ci nie este?

Majka1910

Elissa
cerven mi na konzultacke hovoril ze kazdy o nom rozprava ze ma rad velke prsia, ale ze to nie je pravda. on dava velkosti take aby bola baba spokojna a aby za pol roka nemusela ist ne opku, lebo su jej male :). hlavne mu treba povedat predstavu a on ti uz odporuci. vzdy ale ber najviac co sa da. ja som na vyber nemala. si uz aj kojila, ci nie este?

Elissa

Majka1910

Trska mi navrhol anatomy 360 alebo 410 ml, vysoky profil. Podla jeho usudku by skor siel do tych 360 ml, o tych sme sa realne rozpravali. Este k tomu mam aj asymetriu - pravu stranu hrudnika o 1 cm "vtlacenu". Ale na velkost implantatu to vraj vplyv nema. Uvidim, co navrhne Cerven, nakolko mam pocit, ze on rad navrhuje vacsie implose. Nechcem, aby prsia zo mna kricali, chcela by som prirodzeny efekt. :-)

stember

Dik...teraz mam pod prsiami 70 a tiez povedal ze po opke to bude 90.Tak to mame asi rovnake...takze 4 ??? No parada...dufam ze to nebude moc kricat...uz aby sim ti mala za sebou