Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

pipaaa

ma raz odbil, ale to som bola chora, mi odmietol aj predoperace spravit...ale dobre urobil, lebo aj tak by ma asi nezoperovali a keby aj hey, tak liecba by bola asi ohodne horsia, pretoze som nasledne dostala silne kasle...

M.i.r.u.s6

ewel
asi tak ako vravis:)))
jaj tak to uz vydezis ja som 6tty nosila takze tyzden pre teba bude akurat a zbehne to inak si pn ci ako??

Nela7

Luca123

ahoj ja som tiez pred opkou nevysadzala antiku, a pohoda, dolezite je aby to lekar vedel, keby chces vysadzit antiku musela by si vraj minimalne 3 mesiace pred opkou a aj viac!...takze to neni ziaden problem! .-)

ewel007

Mirus

neboj ked das ešte push up po 3mesiacoch, tak chlapy ti do oči pozerať určite nebudu :))
Tak ja som moja oki, ešte týžden si pobudnem v skafači :)) a potom šup podprdu.

pipaaa

Nela7

mne uz nervy pracuju :-D cim viac sa blizi termin, tym viac stresujem ze ci vsetko bude ok a dobre to dopadne..ale stvrtok idem este k internistovi tak snad mam neodbije, ze mam zle vysledky a nakoniec nepojdem nikam :-(

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj moja tak na zaciatku cca aj prve 2 tyzdne su take vselijake ale postune sa to bude menit ed este stale sval pracuje tak neboj vsetko bude ok