Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
ahoj moja tak na zaciatku cca aj prve 2 tyzdne su take vselijake ale postune sa to bude menit ed este stale sval pracuje tak neboj vsetko bude ok

Nela7

angie77

ale iba niekedy!!!! :D ...ja len dufam ze mi ten objem zhora padne dolu do kosikou, lebo na 420 ml sa mi zdaju dole take spicate akesi ci...ty si ich ake na zaciatku??

Nela7

lilabmw

mne s azda ze to hore odpucha, ale stale sa m i zda ze su take spicate :/ do kelu, tebe sa zagulatili postupne ci hned si ich take mala??

a co sa tika tych kontrol, ja chodim do Levic, v BA som mala iba konzultaciu...ale men to je dost jedno, mam to rozvako daleko aj tak aj tam, akurat do BA je lepsia cesta :D ...no myslim ze blavacky chodia do BA ked su tam konzultacie urcito aj kontroli...

Nela7

M.i.r.u.s6

ja neviem ja ked sa pozriem do zrkadla nemam to tam hore take vypukle pod pradou aked sa cvaknem aj sama a aj drahy ked ma foti je to tam, nechapem comu mam verit ci zrkadlu a ci fotaku :(( ...len sa mi zdaju spicate, tebe nie??

ewel007

Mirus

dakujem moja :))
vieš čo mne sedeli aj D aj C a takto aj zostalo, len ked sa usadili boli take prirodzenejšie a nie take gule ako na začiatku, neboli inak tie podprdy take napratane ako po mesiaci od opky, po tých 6 mesiacoch, ale boli pekne plne a viac prirodzene :)

M.i.r.u.s6

ewel
tak blahozelam tvojim kockam aby sa len pekne a cim skor zahojili:))
moja vcera som sa ta ytala ako si to mala ty ked teraz mi sedi D myslis ze uz taka ostale aj o 3mes alebo C??ako si to mala ty dik:)

ewel007

Queen

Jej si zlata ;-) no veru krasky maju dnes mesiac,ako to leti,akokeby ste mi len vcera kocky pisali aby som sa drzala zajtra :-))
Vies co moja,antibiotika som dostala v den opky,a este ten dalsi den co som tam bola navyse za horucku,mimochodom som nic navyse neplatila :-), a ked som isla domou dostal som do tasky s pozornostami od kliniky a papiermi od implosou,jeden flector :-)