Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaaa

Ahojte dievcata!

Iveta, musis sa odfotit ako vyzeraju tvoje prska pred operaciou, s predu a z boku a bez tvare ich poslat na adresu
galeria@zoznam.sk
zajacik ti posle vsetky udaje ktore potrebujes aby si sa dostala do galerky

Ja idem k Ocenasovi 8 aprila, uz zacinam mat strachy..... ale sa aj velmi tesim
budem mat 390ml ariony anatomicke.

Ozaj nejdete niektora v tom termine nahodou do Zvolena?
Ocenas totiz operuje vo Zvolene v medicentre.

Zacinam mat obavy aj z tej cesty spat do BA, po R1 sice, ale vraj citit kazdy hrbolcek.... dufam ze ma na cestu nadopuju nejakymi liekmi :)

stember

Ahojte,
Baby co ste boli na opke treba aj gynekologicke vysetrenie pred opkou? Ja mam termin 23.3. vo Zvolene nejde niektora z vas ???

queen

Iveta84
Ahoj, ja budem mat tiež mentor anatom, pod sval, ale väčšie ... Idem už v stredu a tak isto k Mladekovi :-)
Ty maš kedy termín ?

Iveta84

Ahojte. Som tu nova ale hladam este infosky, tak vas zdravim :)))
Ja idem na zvacsenie a tieto dni sa rozhodujem medzi Trskom a Mladekom. Ale viacmenej to bude asi mladek. Som rozhodnuta pre Mentory anatomy a pod sval... Vaham nad velkostou. Ci 310 alebo 350ml :)))) ale inak sa velmi tesim...

Nela7

silia

tak to mas super, ja to mam odovzdat uz 4 alebo 5 aprila a este mam veru toho dost :-(( tiez chodim externe :-)

v girl

ahojte ceckane dlho som tu nebola..
ewel
krasne:) uz len cakat na leto a sup do plaviek.

vladka19
prebehla som to tu a citam nieco o plackovej zuzke..co bude po dietati ?veru ta olutuje uz 3 opku,,,ale co miska gasparovicova..teraz ma riadne melony a ide na opku,,co bude ona robit ked pride babo? tak nerozmyslaju :) ale tesim sa na vysledok,ze ake ich budu mat :))

jahodka
tvoj album som si teraz otvorila...no a musim tiez pochvalit su veeelmi ale velmi krasne! :)

silia

Nela7

ja chodím externe a diplomku mám odovzdať do 30. apríla, alebo do 15.? už ani neviem, len už by som to chcela mať skrku

Baby

ja som žiadne pyžamo na tú jednu noc nepotrebovala, celý čas som bola mimo, paplón som mala hrubý a teplý a na sebe iba gaťky a pooperačnú podprdu :D