Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Queen ja mam termin az 19.08. Operaciu... Terminy boli volne uz na jul a ja si to necham na koniec leta, mame dve deti tak nech si uzijeme este prazdniny a potom budem ochkat :)))

misaaa

Ahojte dievcata!

Iveta, musis sa odfotit ako vyzeraju tvoje prska pred operaciou, s predu a z boku a bez tvare ich poslat na adresu
galeria@zoznam.sk
zajacik ti posle vsetky udaje ktore potrebujes aby si sa dostala do galerky

Ja idem k Ocenasovi 8 aprila, uz zacinam mat strachy..... ale sa aj velmi tesim
budem mat 390ml ariony anatomicke.

Ozaj nejdete niektora v tom termine nahodou do Zvolena?
Ocenas totiz operuje vo Zvolene v medicentre.

Zacinam mat obavy aj z tej cesty spat do BA, po R1 sice, ale vraj citit kazdy hrbolcek.... dufam ze ma na cestu nadopuju nejakymi liekmi :)

stember

Ahojte,
Baby co ste boli na opke treba aj gynekologicke vysetrenie pred opkou? Ja mam termin 23.3. vo Zvolene nejde niektora z vas ???

queen

Iveta84
Ahoj, ja budem mat tiež mentor anatom, pod sval, ale väčšie ... Idem už v stredu a tak isto k Mladekovi :-)
Ty maš kedy termín ?

Iveta84

Ahojte. Som tu nova ale hladam este infosky, tak vas zdravim :)))
Ja idem na zvacsenie a tieto dni sa rozhodujem medzi Trskom a Mladekom. Ale viacmenej to bude asi mladek. Som rozhodnuta pre Mentory anatomy a pod sval... Vaham nad velkostou. Ci 310 alebo 350ml :)))) ale inak sa velmi tesim...