Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

baby a to prelepovanie je vlastne na co dobre?? niektora natiera druha nenatiera, no kto sa ma v tom vyznat??
lucia123 mas navrhnute 450es 81 vsak?? aj jaaaaa ale ja mam opku 10.4 vo zvolene uz...ale mne sa to zda vela...

Luca123

Holky,tak Dr.Cerven je genialny...som unesena z konzultacie a moj priatel este viac...uplne je vidiet,ze to robi s vasnou a vie sa predat...moje zvazovanie 250ml alebo 300ml skoncilo smiechom a mam dohodnute 450ml. Tesim sa...idem do zvolena 27. Aprila. Idete niekto v tom termine?

matilda1

ewelik

to ja hoji ked svrbka neboj mas ich pekne to sa ti pekne zahojka a super ze uz nebolia no vies mas tam riadnu naloz sa neni co cudovat:)))mas ich krasnucke cele cecule aj mne sa pekne usadkali ked si dam podpidu na chvilu tak vidiet ze su pekne gule to je super take plnsie ich mam.

ewel007

Matilda

Dakujem zlatinko za tvoju skusenost,mne doki kazal prelepovat dva tyzdne . Teraz som si to odlepila lebo ma to na to pravom svrbi aj stipka,tak neviem,ci mam prelepovat na noc tymi silikonovymi a na den kupit iny leukoplast alebo vobec neprelepovat..od vcera ma konecne prestali pobolievat prska a teraz zase toto ;-)

matilda1

ewelik

ahoj moja ja si jazvy vobec neprelepujem a ma ich krasne po vybrati stehov som si ich prelepila asi dva dni ze ked to bolo este cerstve a potom uz vobec mne to ani nekazal doki...a teraz po kazdom osprchovani si aj ja cele kozy natretiem kokosakom a ich krasne...ani s prvymi som nemala problem.tebe to do kedy kazali prelepovat?

ewel007

Olivka

Ja neviem ci to nemam s toho leukoplastu,pojdem si dnes kupit neaky iny..ja som aj po prvej opke s tymto prelepovala a nic..mam tam take zacervenanie uz aj na druhej jazve,rano som to natrela kokosakom,nieje neaky univerzalny leokoplast s ktorym by som to mohla natierat ? Alebo co si mam dat? Baby poradte prosim..prvykrat som nemala pekne jazvy,mozno ich budem mat aj tera take,ze sa mi este trochu roztiahnu a zase zostanu take fialovoruzove :/ este sa mozu stale roztiahnut jazvy vsak? V pondelok mam mesiac po reopke..

pipaaa

poslala som uz aj tu nestastnu fotku :D
inak baby fajciarky ak ste tu, ako to je v den operacie? vobec nesmiem fajcit? ja budem taka nervozna, ze sa zblaznim kym si nezapalim :D ale tak vydrzim to ked sa inak neda