Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

pipaaa

Nela7

a na kontrolu treba ist do Levíc? V Ba sa to nedá, či ako to má kto bližšie? a na základe čoho si sa rozhodla, že pojdeš na Mediklinik?

ewel007

Diky baby no budem si to sledovat,a uvidim za par dni,len ma to tak znepokojilo,ze tri tyzdne nic aj doki mi ich velmi chvalil a dnes som toto spozorovala,no uvidim a dakujem za reakcie.

Nela7

pipaaa

odfot sa pred a potom aj po a foto posli na galeria@zoznam.sk zajacik ti posle vsetky udaje ktore potrebujes aby si sa dostala do galerky...ale ak ti mozem poradit supni sa tam co najskvor, aspon mozes porovnat ake prsia maju ine baby a mozno najdes nejaku s podobnymi a aj s takymi implosmi ako mas ty, budes si to tak moct trosku predstavit, aj ked zaidne prsia niesu uplne rovnake, ja som si to tak pozerala pred opkou a aj teraz...

pipaaa

Nela7

jasne, uz chapem...nejako som sa o tom nedocitala, diskusia je moc dlha a vsetko som nestihla precitat :) a kam to mozem poslat? inak drzim palce, nech ste cim skor fit :)

angie77

ewelka

to sčervenanie, možno to je len podráždené, mne napríklad dráždil jazvičku ten vnútorný steh z vnútra a prestalo to až po 5-6 týždnoch ked sa samovstrebal :)

Nela7

pipaaa

do galerky sa dostanes az ked posles aj ty foto, zajacik ti da pristup...a nemas sa za co hanbit, keby mas pekne prsia svoje niesi tu...v galerke su same ovisaky alebo ploche hrude...vies ake depky som mala ja zo svojich prs, ale ked som sa odfotila bez tvare tak to je ok, aj tak ma tu skoro nik nepozna...a nemyslim si ze budu velke, mne tiez rped tym navrhol iny lekar 320 a tento 420 a su akurat podla mna :-)

Susy1982

Ewel OO7
prsia mas krasne a jazicky tiez,ta druha je ok vyzera ze ti tam praskla malicka cievocka ,asi tym tlakom,nic to nie je .prejde ti to aj bez hemagelu..Nevsimaj si to