Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Sarka16
ja mam 375 a nie su velke aj ked zalezi od znacky ale podla mna ber kolko ti dok dava lebo ked odpuchnu a tak budu take akurat

Sarka16

Chcela som sa vás opýtať či si myslíte že 390 ml anatomické nebudú príliš velké???termín mám 29.5.u mudr.červeňa...163/53...nájde sa niekto kto ide so mnou? :)

cicimici

lilabmw a elissa

tak ako tu prave napisala majka..2463 stoji opka s implosmi,pooperacnou podprdou,jedna noc na klinike proste vsetko je v tej cene okrem predoperacnych.. doktor uz asi operuje iba bb a zvolen..ja som bola operovana vo zvolene a lilus klinika sa vola medicentrum zvolen ale cislo na nich nepotrebujes lebo do zvolena ta objednavaju cez bystricu..on vo zvolene nerobi ani konzultacky ani nic podobne proste v bb ma akoby centralu a z tadial ta sestricky objednavaju bud do bb abo do zv..konzultacka aj opka od nej su zakazdym inak cize si tam treba zavolat a zistit od sestriciek..radsej skor ako neskor..ale ako pise majka tak vela ludom volaju aj skor ci nechcu ist..kontroly po 10 dnoch stehy a potom po 4 -5 tyzdnoch..drzim palce

Majka1910

Elissa, lilabmw
Babule ja som bola na operácii trištvrte roka dozadu, vtedy sa dala este objednať spolu konzultacia a hneď aj termín operacie. Ja som sa objednavala v októbri, vo februári bola konzultacia a v júny operácia. Ale volali mi 3x o skorší termín.
Čo sa týka ceny platila som 2500e za všetko okrem predoperacnych.
A kontroly sú po 10 dňoch stehy, potom o mesiac a ďalšia až o rok. A mala som normálne stehy, nie vstrebatelne.

Majka1910

Luca123
Doktor tí poradí aké implantaty budú najlepšie. Nechaj si poradiť, je fakt odborník. Ja ked som bola u neho na konzultacke tak bol so mnou aj priateľ vo vnútri a úplná pohodicka.. takže kludne

lilabmw

mirus

po 3,4 tyzdnoch nohy a potom pomalicky postupne som cvicila ramena ale nic take kde som nad hlavu ruky dvihala a brucho mi moc neslo tahali ma jazvy to si pamätam ze som to skusala uz po mesiaci ale oficialne mi to slo az neskor asi po 5,6 tyzdnoch tusim