Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Nela7
no vidis tak potom nie je probem nie??ano ano prirodzene pekne takze vyckaj casu a aj ty budes mat take cicule peknucke:))

cicimici

nela7

mas ich naozaj dost vysoko..podla mna ty si mala mat aj ten pas co sa sice nosi hlavne pri vkladani cez pazuchu ale takisto aj na to aby ti tlacili na ten opuch z vrchu..nechapem preco ti ho doki nedal ale asi vie co robi..ja som svoje prsia nevidela po tyzdni ako ty az po 10 dnoch tak moze byt ze aj ja som ich mala tak vysoko a ani o tom neviem..ale ja som mala do stehov ten pas..urcite ti klesnu to sa neboj..len si osobne myslim ze beztoho pasu to potrva trochu dlhsie..

Nela7

M.i.r.u.s6

silia je tusim o viac ako tyzden skvor ako ja...no mne povedal ze su ok a krasne sa hoja vraj, tak neviem...hey silia ich ma take prirodzene pekne uz teraz

M.i.r.u.s6

Nela7
nie si tak podobne ako silia opeovana?? ta ich ma pekne dole ale sak si bola vcea na stehy tak ti dok asi nieco povedal a ucite ze je vsetko ako ma byt:)

Nela7

queen

no mne ako keby do toho padli, uz mi je akurat, to ja som ich mala zo zaciatku take spicate len, ale kupila som si este jednu tu skaredu so suchymi zipsami, a ta ich drzi este viac...ved mam foto v galerke, len sa mi zdaju dost vysoko hore take vypukle...co na to hovoris?...no super takze budes vyberat o dusu, som zvedava ake ich nakoniec budes mat :-)) drzim palceky

nanka

Silia,
velmi pekne prska. kto ta operaoval? a este jednej veci nerozumiem v galerke mas,ze stredy extra vysoky profil. to take nieco existuje? ja som bola v tom, ze je bud taky, alebo taky, ale nie ze su spojene.

nanka

lilabmw,
citam, ze si sa viackrat pytala na cakacky u dr. cervena. pisala si, ze by si chcela opku na jesen. nechcem ti brat iluzie, ale to u neho asi nestihnes. ja som sa objednavala na konzultaciu vlani v aprili - termin som dostala na oktober a potom opku na jun. cize spocitane zratane :) 6 mesiacov som cakala na konzultaciu, a 9 meisacov cakam na opku. nikto mi nevolal, volala som ja, ci sa neda nieco skor - ale marne. a preto nechapem, ked tu niektore baby pisu, ze im volali viackrat. takze ak tak šup šup cim skor volaj :)

queen

Nela7
Ďakujem, mal by mi ich nachystat 6 párov anatomicke, vysoký profil (min. 6 cm) ml od 390 - 545, tak som sama zvedava čo nakoniec vyhra.
A tá tvoja voľna podprda čo ? Pytala si sa na to ?

Misaaa
Neni to malo 390? Ty si to pisala že máš veľmi vykojene ? Aké máš rozmery ? Ja mám 164cm/47kg ...

Elisa
Tak baby ti uz hádam všetko napísali ;-)

Sarka16
Určite nebudú velke, toho sa neboj :-)