Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matik8

Nanka skus tam priebezne zavolat ci nahodou. Ja som mala prv termin 11.6 v BB, ked som jej volala pretoze sestra ma akurat 15.6 svadbu, tak ma prehodila na 23.5 a nastastie si to tu jedna baba so mnou vymenila a idem 24.4 ale do ZV.

silia

Ahojte baby.

pozerám galerku a natrafila som na str.15 na Mondan... jej sa čo stalo s prsiami po tých 9. mesiacoch?? :( čo som si všimla tak väčšinou za imploše deformujú asi ak je veľa kože a zjavne malý imploš? či nie, opravte ma ak sa mýlim, ale ja už začínam panikáriť, že..človek nikdy nevie :(

nanka

matik az prvy junovy tyzden. zbozne dufam uz par mesiacov, ze sa ozvu ci nechcem ist skor a zatial nic, tak uz som sa zmierila aj s tymto datumom. ale ved to rychlo ubehne si hovorim

nanka

Nattasa,

dakujem za odpoved a za uistenie, ze teda stihnem pred opkou dat este debatu s panom doktorom :) len dufam, ze to budem este pri zmysloch. ked ta kresli, tak tu uz mas v sebe nejaky oblbovak?

matik8

Martinkalinka

Ja idem tiež k dr červeňovi 24.4 a on pred opkou vždy príde pokreslí podebatuje a ideme na to :)myslím že to má v oku a to čo ti povedal pri konzultačke napr. Od kial rez a že ten lavý prsník treba dvihnúť, isto ti to povie znovu že o tom ste sa bavili..ozaj kde budeš mať rez? Ja sa stále neviem rozhodnúť :-/

anonym_76

Nattasa
dakujem za odpoved, ja by som chcela velkost okolo 260ml, chcem aby to vyzeralo prirodzene.. preto som zvedava na tvoje foto..vies aj presne rozmery tvojich implosov,mas vysoky profil?erika

Nattasa

Anonym76
Poslem. Zatial som nechcela, bala som sa porovnavat s inymi babami, ze mala som toto a hentak...
Ja som to nechala na neho uplne.
Mam anatom 270ml ES. Chcela som prirodzene, mam teraz C. Boli B. Po 2 detoch. Lol

Nela7

Nattasa

plavat uz po 6 tyzdnoch??no super :-)) to sa mi paci...a bicykel by som aj ja potrebovala veru, lebo mam problemy so stehnami :-( ...a inak cvicit a behat si sa nahodou nepytala??...poslala si uz foto do galerky??ake mas implose? a kde si bola na opke?