Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mimma17

ahojte tak to som ja o kom kosta pise ako v tom pu je to vazne moc poprosim vas napiste mi kolko cca vyjde korekcia bradavek plus vlozenie anatomickych silikonov zhruba 425ml v nitre u dr mladeka je tu nejaka co bola u tohto dr?dakujem moc musim zohnat inu kliniku kde korekcia plus silikony vyjdu max do 3500e

Mimma17

ahojte tak to som ja o kom kosta pise ako v tom pu je to vazne moc poprosim vas napiste mi kolko cca vyjde korekcia bradavek plus vlozenie anatomickych silikonov zhruba 425ml v nitre u dr mladeka je tu nejaka co bola u tohto dr?dakujem moc musim zohnat inu kliniku kde korekcia plus silikony vyjdu max do 3500e

kosta123

zoe23
akú značku a velkosť si ideš dať?? No to ked je v lete takáto cena ,tak neviem či sa mi oplatí hladať niečo lacnejšie inde a ešte aj to že ja chcem antatom.

zoe23

kosta

ja idem k Mladekovi v juli a cena za gulate je aktualne 2800 eur vratane predoperacnych, takze uz asi zlava na leto nebude :(

ewel007

Kosta

Ja som bola na opku tiez v jeden den s kamaratkou aj na jednej izbe a je to super,aj ta vzajomna podpora a inak klinika ako aj personal sa rovnaju luxusnemu hotelu,ako v bavlnke..

ewel007

Kosta

Ja som za gulate platila v auguste 2580e u Mladeka,je to luxusna klinika a vola sa Avelane,ja som max spoko :-)

kosta123

ZULEKO
Ako je to dosť aj pre mňa ja som rátala tak do 2.600€ že do toho dám.
A je to moja kmotra,dali sme sa nato spolu tak sme chceli íst aj do jednej kliniky aj v jeden deň.Tak to máme zatiaľ v PU rezervované.

Mládek baby cca po koľko € robí ??
Robí len v NR?? či aj niekde inde?? ako sa volá tá klinika??