Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

erika(anonym)

cauko, ja len, ze uz som mala tu konzultačku u Mladeka tak davam info ako som slubila- dostanem okruhle Nagor impleo 320-360ml vysoky profil.S tym, ze ja som chcela okruhle :)

anonym_76

rita149
ahoj,prave pozeram tvoje foto,mas krasne urobene prsia.mam taky zaklad ako sí mala ty..,a chystam sa k cervenovi.
prosim ta ty mas projekciu 4,2cm alebo 5,4cm?dik erika

anonym_76

vladka19
prave som pozrela tvoje foto v albume,riadne ta doriadili v chirmede.drzim prsty, nech sa ti reopka vydari. a za doktorom chodis do BB ci niekde blizsie?

question

anonym ...nieee, on robi s ES..ale viem ze tu niekto spominal, ze ked budem ziadat mentory mal by mi vyhoviet..tak uvidime ci to tak bude..

olivka21

Vladka19
takisto piznam tvoj pribeh a moc moc drzim palce. Sestricky od cervena a.sam pan dr.su uzasni,mozem len potvrdit.. aj vdaka nim mam krasne zazitky zo dna ppky a po nej. Klobuk dole,medailu by som im dala a z len kvoli ich pristupu by som bola schopna dat sa operovat kazdy rok ;)

Nela7

lilabmw

vies co uz lepsie, ale stale je to take divoke no sak to poznas...vies mne povedal ze to stredy kym mi vyberie stehy je dolezite aby mi drzal te spodok, akoze stehy, ja neviem ci mi da potom inu alebo ako...fakt neviem...iak nezda sa ti ze ich mam moc hore take vypucene??ci to si mala aj ty tak?

Matka872

tomasova
no ahoj moja,hej pisala som na kliniku,a odpisali mi ze samozrejme ze zariadi aby v den opky boli pripravene obe tieto velkosti 475 a 500 ml.Taka ista znacka ako mas ty a aj ja v zmluve len zmena trosku v ml.
Ale som uz rozhodnuta, chcem 475 ml.Taka zlata-stredna cesta :-)
No a to s tou podpirou som len chcela vediet.No ale nevadi ked take dava.Budem musiet dajak vydrzat.

Hlavne davat pozor musim aby som neochorela,ale to vsetky z nas.
Len u mna to je zlozitejsie.Ja ked sa nachladim,hoci mam len nadchu,nejak mi to prejde stale na priedusky,a trva mi aj mesiac kym prestane u mna suchy kasel.Moznoze som to raz nedoliecila,kvoli tomu.
A inak sa veeelmi tesim ake krasne prsia mi doktorko vykuzli,teda skrasli ako moj partner hovori,Ja som s tvarom mojich prs velmi spokojna,mne ide o velkost,tak preto idem na opku :-) :-)

question

jaaj baby ja Vas vobec nestiham citat ale tusim uz vela bab nove prsia,..ja mam prene o mesiac opku u cervena a zacinam vymyslat s implosmi!!ked ja chcem asi mentory a nie ES a bojim sa ze 450ml okruhle mi spravi gule a to ja nechceeem..chcem vacsie prsia, ale take prirodzene a nie gule vytlacene pod bradou...
asi budem volat dokimu.. a asi by som mala cim skor vsakzeee..

ewel. u teba som sa fakt bala tych 700,ale podla foto to vyzera fajn:) predtym boli gule, teraz sa mi to viacej paci:)

inak vladka19--poznam pribeh, drzim palce...