Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

bobcatko173
aha, tak to teda neviem, možno si pýtala dve :) Lebo bittersweet má napr. mentori a ona mala tiež dve, tú druhú čiernu mala nosiť neskôr. Ja som mala aj strihovo inú k mojim nagorom ako sú k mentorom. :) A tiež sme to vtedy riešili, že prečo mám ja jednu a prečo ona dve, no a mne povedal, že k nagorom je len jedna :) Ja mám 375ml, som už vyše 3 mesiacov po. :)

bobcatko173

henka88

Ahooj :) no ano mam Nagor :) taaak to tym bude, ja som si nevedela vysvetlit, ze preco henulka ma dve a ja jednu haha :) a aku mas velkost? :)

henka88

bobcatko173
Ahoj, ja som tiež od dr. Paliatku :) No a jednu podprdu máš asi preto, že máš nagori alebo polytechy, nie? Lebo iba k mentorom sú dve podprdy. Ja mám nagor a tiež som mala iba jednu :) ale zišli by sa dve :D Drž sa!

bobcatko173

zuzanab17 henulka33

baby ja som na umyvanie bola u kadernicky, platila som 15€, tak som si povedala, ze nikdy vice :D a doma som sa v sprchovacom kute normalne prehla a umyla v pohode :-) vrch som mala zabaleny do potravinovej folie aby sa tam nedostala voda :D treba sa vynajst haha

bobcatko173

henulka33

ahoj :) no z praveho mi uz vybral stehy, z laveho pravdepodobne zajtra, zasa tam idem na 8.30 tak uvidime, verim, ze uz to bude dobre iked ma to lave dost pobolieva, ale ze je v poriadku, zajohene, tak uvidim co povie :) mne tiez povedal, ze ked zajtra da prec aj druhy steh mozem sa osprchovat tak sa tesiiim :) viem si predstavit tvoj pocit :-P no inak to mas aku vyhodu ze ich mas pri sebe, to je len dobre..:-) napisem ti aj zajtra ako som dopadla :-) inak tu podprdu druhu ja mat nebudem, povedal, ze ja na vymenu nemam iba jednu tak som sa dalej ani nepytala ze preco...nechapem...ale uz sa tesim kedy si ich uvidime, ved dnes je 3t a ja som ich videla 5sekund unho :D

henulka33

mulatka neviem či kašel vadí...skúsila si sa opýtať doktora? možno sa zbytočne stresuješ ;)

bobcatko173 tak ako si dopadla?

mne konečne oznámil super správu :D dnes som sa konečne osprchovala... neuveriteľný pocit, aj ked ranky trošku štípali, ale cítila som sa ako v 7 mom nebi :D a podprdu si na hodku denne môžem dať dole..a ináč mám ju nosiť do polovice rozopnutú - lebo že mám prsia dosť blízko pri sbe , tak aby ich to viac k sebe netlačilo...tak hádam to bude ok

henulka33

zuzanab17

ako dopadlo umývanie vlasov?? ja som si ich umývala v hlbokom umývadle s vzsoko položeným kohútikom, aby som vopchala hlavu :) bolo to fajn... a tiež som rozmýšľala nad kaderníčkou - to je ten jednoduchší spôsob :)