Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

mravcadlo1

to ta obdivujem, som myslela ze to aj ja zvladnem tak...vies ja mam fakt vysoky prah bolesti ale toto ma dostalo :-( nechapem ...a odkedy dvihas ruky?

Nela7

mravcadlo1

ja mam tiez 2 vankuse a este aj paplon, ale sama nehrozi :-( ked osm sama doma tak som len na kresle lebo bych sa sama z postele nepozbierala...sak toto ty si mala aj brucho a tak dobre si to zmakla a ja :-(( musim s tym daco spravit...normalne som nasrata sama na seba!

mravcadlo1

nela7
zdvihla ale ja som sa vypodkladala vankúšmi a spávala som v takom polosede
a ešte som to mala horšie lebo som mala aj brucho robené

Nela7

mravcadlo1

no po pravde??som 3 den po a picujem ako chora vrana :-(( ...pocuj ty si sa zdvihla sama z postele??lebo ja ani za boha :-( kurnik takym to sposobom budem asi dlho KO :-/

Elissa

nanka,

skvele, tak ti drzim palce :) Ja som tiez zvazovala Cervena, ale nakoniec pojdem k Trskovi. Uz som u nho bola na konzultacii a velmi prijemne na mna zaposobil. A robi krasne prska. :)