Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Zoe

Doki je fakt zlaty a som rada ze som isla prave k nemu a ked sa aj vyzvedali moje ex kamsky aj zname tak som ho odporucila dalej,pretoze zo zaciatku po mojej reopke sa mu moje cecuse nepacili a som mu pisla a tak a bez vahania mi ponukol opku zadara ale tetaz som velmi rada ze rozhodol takto a dal mi tieto implose a som max spokojna a teskam :-)
Ty si bola vcera na klinike a o kolkej ?

Elissa

nanka

presne tak:) Ja som si prezerala aj omlazeni a tam kocky tiez len chvalia opku. Ale predsa len je dobre vediet aj o pripadnych negativnych strankach operacie. Ale ja som rozhodnuta, idem do toho. Objednam sa na druhu konzultaciu a na jesen by som chcela podstupit operaciu. Ked vravis o tom, ze budes zit s "cudzimi" telesami v tele - tak za seba (aj ked sa to nejedna prs)mozem povedat, ze som podstupila pred casom operaciu oci - nie laserovu, ale vnutroocnu. A vychadzam z toho, ze je to pocit na nezaplatenie. Zijem sice s pocitom, ze v ociach mam nieco "cudzie" a nemozem si napr. prilis pretierat oci, ale je to aj tak 1000 a 1. Clovek sa s tym po case stotozni a neuvedomuje si, ze bol na nejakom "vylepseni" :)Pevne verim, ze tak bude aj po tejto operacii. Ku komu sa chystas, ak smiem vediet? :)

zoe23

ewel

ano ano doki je veeeeeeeeeelky sympoš!

nooooooo s tou velkostou ak to bude jak hovoris tak to budem veeeelmi happy, lebo ja som neratala ani len s C :) a potom ešte hovoril ze mozno da do jedneho 320 a do druheho 360 kvoli asymetrii...

Inak ked si ty bola na stehy, ja som bola na konzultačke a ked som vyšla od dokiho, uz sa tam jedna pani vzrušovala, ze dlho čaka :D:D ale tak aj mna bral az pol hodinu neskor ako som mala ist, takze sa pekne potom vsetkym ten sklz tiahol :D

A dakujem za palce, ja zas tebe zelam pevne zdravie a radost s prskami :)

tomasova

ewelinka
to by bolo super sa zase vsetky stretnut....strasne rada by som ta zase videla,teda hlavne tie tvoje krasotinky nove...vazne som strasne zvedava...ja sa mam celkom fajn,ten jeden cecik ma trochu trapi,nieje celkom taky ako ten pravy aj ho este citim sem tam...tak uvidim co povie nas dokinko...a ked zbadas LUCKU tak odpadnes aka je to krasavyca ....jak modelecka...aj ona sa na teba tesi...

ewel007

zoe

presne si to moja vystihla že Avelane ako luxusný hotelík a tie namocnice su pre mna take mesiarne, strah brrr..
čo sa týka dokiho, pre mna je velký sympaťak a človek na mieste :) super človek a strašne charakterný Fakt!
ja si myslím, že ak vyfasneš tie väčšie imploše bude to aj menšie D :) Cčko určite :))
tak viem že ma plno, aj ked som bola na stehy, plna klinika, ale ked hovoríš že na jun sa zmestiš :)) držím palce :)

Nela7

angie77

hmm, tak to pekne prestrelil :-)) ale su krasne!aj si rada ze su vacsie vsak!??...a pravda neni hriech, ja mam dost problemy s briberanim, taraz som dost pribrala so stresov a bojim sa ze to do leta ani nezhodim, ked teraz som vyradena zo sportu atd. ...inak pocuj ja mam po tej operacii strasne velke brucho :-(( nevies ci to moze byt z narkozy alebo z coho??ale fakt take neprirodzene nafuknute :-((

ewel007

tomaska zlatíčko

nie moja, asi som si to nevšimla, no jasne kafe dam rada :)) chceli sme s cleškou a kvetinkou ešte pred Velkou Nocou ale ja sa rada pridam aj toho 4.4 a ked budu mať kočky čas určite radi prídu aj oni, teškam :))
poslala som aj zajačikovi foto :)
ako sa mi máš pokladík krásny ?

zoe23

ewel

no ešte pred konzultačkou som silno zvažovala opku v BA, kedze som aj odtialto a ešte aj o 200 eur ma to vychadzalo lacnejsie...ja vlastne ani neviem čo ma presvedčilo, asi tie superlatívy čo tu hadzete na adresu Mladeka a ta klinika sa mi velmi pači, lebo stare nemocnice mi nahanaju strach a pripadam si jak u mäsiara a Avelane to je taky "hotelík" :) tak asi mam menši strach v takom prostredi z tej opky :D psychika je mocna :D a potom doki je ešte vtipny :D

Neviem či až C ale dufam ze aspon plné B to bude,lebo nech si ma nežela potom :D

Termin-ja som sa pytala či ma jul volny ešte a on, ze ten ešte ano :D (mi to pripadalo akokeby uz aj jun mal obsadeny)tak mam 15.jul ale ešte som to 100% nepotvrdila ale doktora uz nezmenim.
Ja som chcela ten jul kvoli škole.

No bože, ja tam nechcem behať nahatá :D:D no čo už ale :(
Diky za info :)

tomasova

ewelinka
ahoj mojenko,asi si nepostrehla moj prispevok no pisala som ti ci neame stretko aj s kvetinkou a cleuskou ..ideme s LUCKOU na kontrolu 4.4 tak by sme mohli dat kafe...