Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahojte babule,

co vas tu citam, tak skoro vsetky prispevky su o tom, ako ste spokojne s opkou :-)) Co je skveleee, dufam, ze budem zachvilu aj ja patrit medzi vas :-) Ale chcem sa spytat, nie je tu aj nejaka kocka, ktora banuje, ze sla do opky. Alebo zeby nove prsia zmenili vas doterajsi zivot (k horsiemu)? Jednoducho, zvazujem vsetky pre a proti, stale aj ked minimalne, zvazujem aj nad takymito moznostami. Predsa je to zasah do organizmu. Ale nad opkou rozmyslam uz velmi dlhu dobu a konecne mam ten pocit, ze tento rok je ten spravny cas na zmenu:-) Naozaj su tie implose vyrabane s dozivotnou zarukou? Nerada by som bola na operacnom stole ako na klaviri (raz mi postaci) :-))

jahodka1584

Bibi,
ja som bola u doktora Ogurčáka na Svoradovej ulici, myslím, že sa tak volá tá ulica...Ale priprav si 100 euro...Ja by som išla určite k obvodnej máš to zdarma....

lilabmw

Bib bud u obodneho alebo priamo na klinike kde ta operuju v den operacie ale nie kaa klinika ich robi treba sa nato spytat dr.

olivka21

Mirus
Ano,prelepujem mikroporovou paskou,ale neviem dokedy mam prelepovat,tak zatial prelepujem. Ja som mala opku 2.2.

lilabmw

lucus

uz som nasla neboj sa podla mnna budu super aj kejtrine ich krasne spravil.Ja neviem ci sa dostanem teraz na opku ak ale nie septembri na 100% :-) tak som strasne potom zvedava na fotky.A velkost budes mat aku?