Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zena85

Susy1982

Ahoj.

Citala som si nejake tie spravy, co si tu pisala ohladom tvojho priatela.

Ak by ta zaujimal moj nazor, myslim si, ze Tvoj priatel ma strach z toho, ze teraz je z teba este viac atraktivna zena a s najvacsou pravdepodobnostou budes mat tych napadnikov viac ako doteraz. Myslim, ze sa boji, ze vdaka novym prsiam sa zmeni aj tvoje spravanie a ze Ta strati a mozno to co robi, je len obranny mechanizmus, no treba mu vysvetlit, ze tymto jeho spravanim docieli presne to, co mozno nechce .. strati Ta.

Treba mu v klude povedat, ze to pomohlo tvojej psychike, ze sa takto citis ovela lepsie a ze sa nemusi bat, pretoze ho lubis. Mal by byt pysny, ze ma taku dracicu po boku, ze si len jeho, mal by byt rad.

Mozno to chce len cas, kym to chlapec vstrebe. Ak nie, je mi luto, ale v takom vztahu dlho pravdepodobne nevydrzis. Hlavne hlavu hore, nenechaj sa psychicky stiahnut dolu. Si super a drzim Ti palecky.

Btw. ak by sa predsa len stalo to, co nechces a sa rozidete, vaz si ten krasny cas, ktory ste spolu prezili a mysli na to, ze vela chlapov chodi po svete a urcite potom najdes niekoho mozno este lepsieho.

Hlavu hore, mysli na seba.

Pekny den zelam.

Zena85

M.i.r.u.s6 a Nela7

Dievcata, dakujem velmi pekne za infosky.

Este musim nasetrit nejake peniazky a potom idem do toho, uz teraz sa tesim, snad tie starosti a bolesti budu stat za to. Niekolko rokov nad tym uz uvazujem a este stale ma to neopustilo, tak myslim, ze je na case s tym nieco uz urobit :)

Lebo uz sa smejem aj sama sebe, ze sice dam si push up podprdu a cecky krasne, vyzeraju super, no ked dam dole podprdku, tak je mi smiesno :)

Snad muz oceni update mojich prsicok a ze sa so mnou potom nerozvedie :)

Btw. krasny den zien :)

kosta123

misaaa
Aj mne najskôr Dr.Očenáš odporučil 390ml ale chcela som viacej,ja som presne na tej hranici ako ty, a inak som ani netušila že existuje niečo také že sa to dá PO ešte dorobiť,kam ideš ku nemu??? a koľko ta to bude stát??

misaaa

Ja som sa v noci vratila z dovolenky a musim povedat, ze som sa uplne tesila ze po nej vyhodim tie vsetky pushup plavky :))))))))

Nela7
ty uz mas po? waw a ako sa citis? kto Ta operoval? trochu som z toho vypadla za ten tyzden!

misaaa

kosta123

ahoj, ja sa tiez chystam osmeho aprila k ocenasovi na ARIONY 390ml anatomy

:)

ja som bohuzial strasne "vykojena a trochu mam obavy ako to dopadne, lebo Ocenas hovoril ze nepotrebujem korekciu bradaviek, ze je to take hranicne, ale Csendes zas odporucal najskor silikony (370ml Ariony anatomicke ) a potom po dvoch mesiacoch crescent lift (presitie bradaviek aj s dvorcom vyssie v lokalnej anesteze!)

Neviem, tak ale hovorim si, ze ked sa to da potom riesit tym crescentliftom, tak ked to bude nejak divne vyzerat, teda ked budem mat tie bradavky nejak moc dole..... dam si spravit prinajhorsom ten crescent lift.

ma to tu niektora takto riesene?
lebo ja som o tom pocula prvy krat, stoji to ale dalsich 600 eur ten crescent lift

silia

angie77

aha :D ďakujem za radu, no ja som v lekárni pýtala lekársky alkohol...boože :D tak mi vravela, že ten nie je na voľný predaj

angie77

Nela7

jéj ďakujem , ani nevieš ako to od takej mladej čaje :)) dobre znie :)

ja nosím 75D, ale také viac push up by sa zišli už 75E ale tie sa už tažšie zhánajú..ale podla prognoz doktora som mala mat košík B :)) tak som rada že sa to nenaplnilo:)inak ja som po opke pribrala 7 kil,ako som len ležala a nič nerobila a vianoce akurát boli a prežierala som sa .. ale už to šlo aj dole :)ja mám 175 cm takže na mne tie kilá nikdy ani nevidno :)